cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Uspešne_2.d(Š)

clock-img

02.04.2007, 00:13

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ojla - danes so pa n avrsti škrobne jedi - imate kako pametno idejo?

lp

< Sporočilo je popravil petka -- 5.4.2007 20:02:38 >


_____________________________

Naša dva sončka Luka (29.04.05) in Alja (18.12.06) nas presenečata vsak dan znova.

clock-img

02.04.2007, 07:01

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

dobro jutro....

trnutno grizljam zajtrk user posted image  - to je jabolko

kaj bo za kosilo se mi še sanja ne....nekaj od krompirčka verjetno - mogoče kakšen pečen krompirček in solata...

za večerjo pa nimam pojma....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

02.04.2007, 08:09

clock-img

daysi

pencil-img

249

Ojla, tudi jaz se vam pridružujem, sem tudi včeraj začela. Tudi jaz sem  že po zajtrku, seveda je bilo to jabolko. Popila sem tudi že pol litra vode. Zadala sem si , da bom čez dan popila vsaj tri litre vode ali nesladkanega čaja. Za kosilo bo rižota z zelenjavo, ki jo imava obe z mojo pikico tako radi, zraven veliko solate. za zvečer se še nisem odločila, ampak bo tudi nekaj v tem smislu. Moj novi cilj je shujšati vsaj 18 kg, zato mislim vstrajati vseh 90 dni.

clock-img

02.04.2007, 09:24

clock-img

lutka

pencil-img

1323

halo!!

a se vam lahko tudi jaz pridružim ?

Pri nas bo verjetno kar cela družina hujšala user posted image user posted image

Sem že tudi jaz hujšala s to dieto, je šlo super dol, samo sem pa potem zanosla ( dvojčki) in je bilo vsega konec ( stranski učinki) user posted image user posted image


lp

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

clock-img

02.04.2007, 10:37

clock-img

tinx

pencil-img

88

ojla
Z:nashi
K:pečen krompir +solata
V:??verjetno pol kosila

Aja moja začetna teža 87kg visoka sem 172cm, rada bi prišla vsaj na 70kguser posted image  upam ,da semprebila led glede teže ,da se boste ostale tudi zaupale.Konec koncev so naše kilce,same jih nosimo in se nam ni treba sramovatiuser posted image user posted image

clock-img

02.04.2007, 11:51

clock-img

monika30

pencil-img

563

Čav.

Jaz bom danes pire krompir in špinačo (brez mleka ali kisle smetane user posted image ), bom probala, če gre. Zvečer pa kakšno polnozrnato štručko.
Men zaenkrat še gre. Danes sem tudi telovadila (15 min orbitrek in vaje za trebuh).

Tinx, jaz ne bom rajši izdajala svojih kg. Mogoče potem, ko bom shujšala user posted image .

Ja, sej res, kaj boste se v nedeljo držale sadnega dneva? Aja, pa še to - a kavo pijete, jaz moram zjutraj nujno, pa mal mlekca si dam notri. A je to fejst narobe?

Daysi, bravo za pitje. JAz veliko premalo pijem.

Lp.

clock-img

02.04.2007, 12:22

clock-img

maca24

pencil-img

269

Tudi meni do sedaj še gre. Danes bom pojedla malo krompirčka in solate, pa za večerjo tudi. Kar pa se kave tiče jo pijem zjutraj obvezno, vendar brez sladkorja in brez mleka.user posted image  Se je bom že navadila.
Jaz imam 61 kg velika pa sem 168 cm. Rada bi prišla vsaj na 55 kg.
Gremo punce, s polno paro naprej.user posted image

_____________________________

Ko se lestev prevrne, vsak ve, kako ne bi smela biti postavljena.

clock-img

02.04.2007, 12:43

clock-img

tinx

pencil-img

88

jaz obvezno zj. popijem kavo,ker nevem kako bi funcionirala čez dan ,če jo ne biuser posted image user posted image  pomoje bi ker spala cele dneve.
pijem jo z malo mleka in brez sladkorja.Grenko pijem že dolgo časa,brez mleka jo pa ne morem.user posted image

clock-img

02.04.2007, 12:48

clock-img

tinx

pencil-img

88

še eno vprašanje

ali pri kuhanju uparabljate kislo in sladko smetano...se razume v zmernih količinah ali imate to rezervirano samo za beljakovinski dan?
Jest sem do zdaj pogosto uporabljala,sploh za omake.

clock-img

02.04.2007, 14:58

clock-img

daysi

pencil-img

249

user posted image  obvezno, drugače ne funkcioniramo.
Tinx, imava iste kg in isti cilj.Kaj bi dala, da bi mi spet pokazala tehtnica odspredaj šestico  user posted image .
Jaz dam v pire in špinačo posneto mleko, mi je bilo od začetka malo čudno, vendar se navadiš. 

clock-img

02.04.2007, 15:17

clock-img

tinx

pencil-img

88

IZVIRNO SPOROČILO: daysi

user posted image  obvezno, drugače ne funkcioniramo.
Tinx, imava iste kg in isti cilj.Kaj bi dala, da bi mi spet pokazala tehtnica odspredaj šestico  user posted image .
Jaz dam v pire in špinačo posneto mleko, mi je bilo od začetka malo čudno, vendar se navadiš. 



o daisy  jest bom presrečna ko pridem že do 7user posted image user posted image  o 6 nekako še ne upam sanjati,ker se bojim ,da bom potem razočarana

ampak sej nam bo uspelo..mal se bomo spodbujale pa bo šlo a neuser posted image user posted image

clock-img

02.04.2007, 15:50

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ojla, jazuser posted image  že tako ali tako malo popijem in sem jo sedaj čisto črtala, ker če jo že pijem mora biti z mlekom.

Lutka - dobrodošlauser posted image .

Monika30 - kaj nebi polnozrnata štručka bolj pasala pod OH danuser posted image

lp


_____________________________

Naša dva sončka Luka (29.04.05) in Alja (18.12.06) nas presenečata vsak dan znova.

clock-img

02.04.2007, 15:56

clock-img

monika30

pencil-img

563

Ej, pojma nimam glede polnozrnate štručke, kam bi pasala. Mogoče res.
Sem se pa že premislila vmes in bom mal krompirja sunla tašči, ker vidim, da ga peče.

Lp.

clock-img

02.04.2007, 23:06

clock-img

sončnica13

pencil-img

1553

Tu jaz se trudim, da bi čimveč popila, drugače pa sem danes jedla rižoto z zelenjavo, zraven pa solato in rdečo peso Mmmmmm,... za večerjo pa isto, le da na koncu nisem popila juhe.
mleko in mlečne izdelke imam rezervirane za beljakovinski dan, je pa res da tudi sicer ne pijem user posted image prav pogosto parkrat na mesec. Sicer pa mleko kar pogrešam saj sem ga ponavadi vsak dan pila za zajtrk, zraven pa kos kruha+maslo+med/marmeladauser posted image .
pa tud kakšen jogurt sem vsak dan pop. pojedla.
No ampak zaenkrat kar gre.
a ve vedno pri kosilu pojeste kos kruha? Jaz ne, to bodo hitro še kile doluser posted image user posted image user posted image
Jutri bo za kosilo pica z zelenjavo-že komaj čakam, njamsiuser posted image
za večerjo pa rolada-še bolj komaj čakamuser posted image user posted image user posted image


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem