cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Uspešne_1.d(B)

clock-img

01.04.2007, 01:48

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

No, takole, pa je prišel prvi izmed naših 90 dni ločevalne diete.
Vsem, ki ste se odločile začeti 90 d hkrati kot jaz želim čimboljši reultat (pa seveda ga želim tudi sebi). Upam, da vam/nam čimprej mine in s čimmanj skušnjavami. Ker sama še dojim, močno upam, da se na količini mleka tole ne bo poznalo - če se bo, bom žal morala malo prilagoditi pravila. Zaenkrat pa:
GREMO USPEŠNEuser posted image .

< Sporočilo je popravil petka -- 5.4.2007 20:02:08 >


_____________________________

Naša dva sončka Luka (29.04.05) in Alja (18.12.06) nas presenečata vsak dan znova.

clock-img

01.04.2007, 08:02

clock-img

CAPA

pencil-img

224

No pa začnimo...user posted image

clock-img

01.04.2007, 10:05

clock-img

Anonimen

A pa to kar na nedeljo? A se ne začnejo vse diete v ponedeljek? A je 1. april?user posted image

clock-img

01.04.2007, 10:07

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

01.04.2007, 10:08

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

01.04.2007, 10:13

clock-img

Anonimen

Močno voljo in predvsem vztrajnost vam želim. Pa res 3 mesece zdržat, ker če ne gre prehitro nazaj gor!

clock-img

01.04.2007, 10:17

clock-img

Anonimen

Punce drage,želim vam veliko uspeha,močno voljo in vztrajnost pri 90.dnevni dieti.
Jaz jo jutri končujem.Srečno sem prišla do konca,čeprav so bili vmes tudi padci..
Navijala bom za vas,da vam uspe.SREČNO! user posted image user posted image user posted image

clock-img

01.04.2007, 11:42

clock-img

bianka

pencil-img

203

no pa dejmo,menda nam bo ratalo.Ste že preračunale da na veliko nedeljo pride sadni dan?
Nevem če mi bo to ratalo.Sem pa zdaj bila 10 dni na  beljakovinski dieti,dol je šlo 4,5kg.



lp,pa si pišemo

clock-img

01.04.2007, 11:43

clock-img

bianka

pencil-img

203

dalija kolk si pa ti shujšala,dej se nam malo pohvali.

clock-img

01.04.2007, 11:44

clock-img

Anonimen

Končno se je začelo...JuPi!user posted image

Moj jedilnik,1.4.2007:
Z:2 dcl naravne limonade(brez sladkorja);2 dcl radenske;skledica grozdja
K:mešane jajčke z rdečo papriko;redkvia ali kuhan brstični ohrovt
V:še nevem:)

Počutje bom ocenila zvečer,ko se še enkrat javim!

GO USPEŠNE,GO USPEŠNE!

clock-img

01.04.2007, 11:44

clock-img

Anonimen

Bianka,meni je šlo dol -18 user posted image

clock-img

01.04.2007, 11:58

clock-img

Anonimen

Želim vam veliko uspeha, da boste na koncu res lahko rekle, kako ste bile uspešne. Potrebujete močno voljo in vstrajati do konca, ali do svojega cilja.
Lahko vam povem, da sem hujšala z MINI BIKINKAMI jutri je zadnji dan. Nisem zdržala čisto do konca, vendar sem z izgubljenimi kilogrami zelo zadovoljna.
prišla sem do -14,5, sedaj sem na -13 in upam, da bom še naprej obdržala takšno težo.
Bi se pa zahvalila bikinkam, ker od začetka smo se kar lepo vspodbujale in še posebno Daliji je pa tudi edina, katera je res zdržala do konca. BRAVO DALIJA user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

01.04.2007, 14:53

clock-img

bianka

pencil-img

203

joj dalja jaz sem ti pa kar mal foušuser posted image ,verjrtn je skrivnost s kolikimi kilami si štartala?

Pa verjetno si se striktno držala brez grehov.

Skratka jest ti čestitam.

clock-img

01.04.2007, 15:15

clock-img

sončnica13

pencil-img

1553

user posted image user posted image user posted image dalja, upam, da bomo tud me tako uspešne.
No, kaj je zdaj pa ne, da si nobena ne upa napisad s kje štartauser posted image user posted image user posted image , ...... Tud prav bom pa jaz prebila led user posted image .
Štartam z 71,5 kg, ostalih mer pa nisem merila-si ne upamuser posted image user posted image user posted image , mgoče si pa jutri premislim,....

ps.: Tud jaz še dojim in močno upam, da se količina mleka ne bo zmanjšala, sicer se bom morala pač prilagodit.
Torej USPEŠNO PROTI CILJU!!!

Kaj boste pa jutri kuhale?


< Sporočilo je popravil sončnica13 -- 1.4.2007 15:17:27 >

clock-img

01.04.2007, 17:02

clock-img

Anonimen

Ne zmorem.user posted image

Danes sm sicer začela,ves dan sm že na zelenjavi,ampak počutim se zelo slabo.Prvič zato,ker od beljakovin jem zelo malo stvari(sem vege),jajca ki sem si jih pripravila za kosilo-bljeksi,moja teža je le malo nad povprečjem(lani shujšala 14 kg s to dieto),pa še mami mučim s kuhanjem,ker sama nimam časa.Konc leta se selim na svoje,pa bo boljše.Do takrat pa manj sladkarij in slanega,pa bo tud dobro.

Vseeno držim pesti za vas...

clock-img

01.04.2007, 19:21

clock-img

monika30

pencil-img

563

Čao.

Zdej par dni se bom malce težje javljala, ker imam user posted image bolnega. Ampak vseeno na hitro.
Men je ratalo začet user posted image .
Z: pomaranča
M: banana
K:  pečen piščanec+solata
V: hrenovka+solata

Jaz ne morem jest isto za kosilo in večerjo. Glih zarad tega sem prvič obupala. Tak da bom mal kiksala.
A veste, da se mi je zjutraj vaga pokvarila user posted image user posted image . A to kej pomeni?
Hvala vsem za spodbudo, predvsem Dalija in user posted image user posted image za vztrajnost.
Lp.


clock-img

01.04.2007, 19:25

clock-img

Taula

pencil-img

6340

Dalija carica si.user posted image user posted image user posted image user posted image

Ko bi jaz imela tolk volje in gorenjske trme.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


clock-img

01.04.2007, 19:32

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

01.04.2007, 19:35

clock-img

maca24

pencil-img

269

Joj punce, komaj sem vas našla. Pod novim naslovom, seveda. Sem že mislila, da ste preveč izčrpane, da bi kar koli napisale. Tudi jaz sem uspešno preživela prvi dan, pa saj mi ni bilo težko, ker imamo že tri dni vsi doma črevesno gripo. Torej sem štartala malo prej kot ve.user posted image user posted image user posted image
Kaj pa boste jutri kuhale? Jaz nimam pojma. Pomagajte!!!user posted image

_____________________________

Ko se lestev prevrne, vsak ve, kako ne bi smela biti postavljena.

clock-img

01.04.2007, 20:23

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Ojla, jaz sem današnji dan prežovela n abanani in jogurtih - zaenkrat uspešno. No, možek pa ni čist vedel kaj bi sam s sabo, potem se je pa napokal meseka in paradižnikove solate, pa je prišel k sebiuser posted image .

No, lepo smo štartale....

Ja, drugače je pa tko, da o kg jaz tudi nerada govorim, ampak recimo takole - ko sem šla rodit sem dosegla tri mestno cifro,  pri porodu in sedaj v treh mesecih je šlo dol 17 kg. Ostane jih še ogroooomno.
lp

_____________________________

Naša dva sončka Luka (29.04.05) in Alja (18.12.06) nas presenečata vsak dan znova.

clock-img

01.04.2007, 21:15

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

evo še mene...končno prišla do računalnika....jaz štartam in 72kg....joj hudooo!!! se nč lepo ne sliši tale številka

tako da vsaj deset bi jih rada dol....ker se ne počutim glih OK zdaj...

mi smo zjutri štartal samo z kavo in kozarcem radenske

za kosilo sem imela goveji zrezek v gorčični omaki, kos kruha in regrat, za večerjo pa istko kot za kosilo, le da v majši količini...

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

01.04.2007, 23:18

clock-img

tinx

pencil-img

88

user posted image user posted image 1. dan je za namiuser posted image user posted image
Z:pomaranča
M:banana
K:piščanec+solata
V:isto
Manjši prekršek okoli 20.ih,jogurt z bananouser posted image ampak sem bla ful lačna

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem