cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Ureditev poročnega albuma

clock-img

13.07.2009, 11:12

clock-img

JanaB

pencil-img

346

Midva sva se sicer že lani poročila ampak poročnega albuma na žalost še vedno nimava, ker se fotograf se žal ni držal dogovora. Vse fotografije imava na dvd-ju in bi rabila nekoga, ki bi jih še malo "obdelal" in jih organiziral v album. Ali nama lahko svetujete na koga se lahko obrneva oz. koga priporočate, da ne bova še enkrat izvisela?
Hvala vam za pomoč!

clock-img

13.07.2009, 12:31

clock-img

Nika v službi

pencil-img

5222

Nazaj do fotografa, takoj. Itak mi sploh ni jasno, kako lahko toliko časa čakaš. Še si plačala storitev in le-ta ni bila realizirana tako, kot je bilo dogovorjeno, potem mora to urediti tisti, ki ni izpolnil svojega dela posla!!!!

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

clock-img

13.07.2009, 14:36

clock-img

JanaB

pencil-img

346

Mu HB nisva še nič plačala - drugače brez skrbi, da ne bi drugega iskala.

clock-img

14.07.2009, 14:45

clock-img

**NiNa**

pencil-img

557

janab
kaj pa če bi se sama poigrala pa si naredila foto knjigo. To je pa čisto enostavno, pa cenovno ugodno, pa še notr bodo točno tiste slike ki so tebi všeč. Pri fotoknjigi moraš samo paziti, da slike niso pretemne (jih v programčku malo posvetliš) pa še malo ostrino popraviš pa je.
Drugače pa pojdi h kakšnemu fotografu pa reci, da bi rada imela foto knjigo pa če ti jo oni naredijo. Če te bodo pa čudno gledali pa reči, da si imela smolo, da se ti je album s fotografijami uničil, in da ti je od vsega ostal samo cd in da bi pa sedaj rada fotoknjigo ali pa album in če ti lahko kaj pomagajo. Mal se naredi boga, pa bo. (p.s. vem da ni lepo, da se lažeš, sam kako boš pa drugače prišla do albuma user posted image  )

clock-img

17.07.2009, 10:12

clock-img

JanaB

pencil-img

346

Foto knjigo imam v planu sama naredit vseeno pa bi rada imela tudi klasičen album user posted image

clock-img

18.07.2009, 21:10

clock-img

LenaG

pencil-img

349

IZVIRNO SPOROČILO: JanaB

Foto knjigo imam v planu sama naredit vseeno pa bi rada imela tudi klasičen album user posted image




Fotoknjiga, ki jo lahko sedaj že dobiš, v vsem prekaša klasičen album. Lahko se poigraš in si knjigo narediš sama, npr. na http://www.digifot.com/ . Če si kje iz bližine Mb, ti jo lahko pokažem. Veliko lepše in kvalitetnejše, tudi malce dražje, pa e da naročiti v tujini. V kolikor te zanima kontakt se javi na ZS. Tudi glede obdelave slikuser posted image .

_____________________________

Tisa 17.08.2008

clock-img

26.07.2009, 21:12

clock-img

Lenck

pencil-img

431

No, po mojem mnenju pa fotoknjiga ne prekaša albuma, vsaj klasičnega (lepljenega) ne... stvar okusa verjetno.

Jaz sem foto album uredila sama. S fotografom sva bila dogovorjena, da nama da DVD s fotografijami, in sama sem potem naredila izbor fotografij, nekatere obdelala, in jih dala razviti ter jih nalepila v album, kot sem sama splanirala. Priporočam album, pri katerem fotografije nalepiš z obojestranskimi trakci (kupijo se prav posebni za fotografije), med dvema stranema pa je paus ali podoben papir za zaščito. (Kot starinski albumi.) Veliko lepše pride kot klasičen album z žepki (ker lahko fotografije lepo razporediš po lastnih željah). In prijeti v roke poročni album, ki si ga sam sestavil, je tudi nekaj posebnega user posted image

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

clock-img

27.07.2009, 19:06

clock-img

andreart

pencil-img

2

Če želiš, jaz izdelujem unikatne foto albume...

Lp

clock-img

27.07.2009, 20:20

clock-img

LenaG

pencil-img

349

IZVIRNO SPOROČILO: Lenck

No, po mojem mnenju pa fotoknjiga ne prekaša albuma, vsaj klasičnega (lepljenega) ne... stvar okusa verjetno.



Se strinjam, vendar je odvisno kakšno fotoknjigo primerjaš in kakšen album. Tudi fotoknjige so lahko iz usnja, posebne velikosti in izvedbe . . . sem pa za prvi album svoje malčice prav tako izbrala klasišen album in v njega lepim slike, le da sem ga vzela iz drugega razloga: saj zraven slik pišem tudi zgodbice (rokopis mi je lpši od  tiskanega) in rišem, prilepim kakšen članek o kakšnem pomembnem dogodku . . . .

Stvar okusa in oči, ki gledajo . . .

_____________________________

Tisa 17.08.2008

clock-img

27.07.2009, 21:27

clock-img

botrca

pencil-img

14679

IZVIRNO SPOROČILO: Lenck

No, po mojem mnenju pa fotoknjiga ne prekaša albuma, vsaj klasičnega (lepljenega) ne... stvar okusa verjetno.




se strinjam

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

clock-img

27.07.2009, 21:28

clock-img

botrca

pencil-img

14679

Od kod pa si?

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

clock-img

27.07.2009, 21:52

clock-img

andreart

pencil-img

2

Mene sprašuješ od kod sem?

Lp

clock-img

27.07.2009, 22:46

clock-img

Raho

pencil-img

4143

Digifot - dalče najlepši poročni albumi

clock-img

03.08.2009, 21:58

clock-img

LenaG

pencil-img

349

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Digifot - dalče najlepši poročni albumi



Uf . . . to pa si ne bi upala trditi . . . sem jih videla že kar nekaj. Ustrezni za ustrezno ceno bi rekla. Za poročni album pa , no ja, meni ne bi zadostoval. Je pa čisto OK za albume o dopustu ali kaj podobnega. Jaz jih naročam v Nemčiji, tam izdelajo knjigo ročno, ovitek je iz umetnega ali pravega usnja, prva stran ima lahko izrez, knjiga je lahko dimenzije 30 x 40 ( ko je odprta imaš tako pred seboj 30 x80 cm veliko sliko, fotografije so razvite na foto papir, stranice so debele ca 3 mm, itd . . . ampak kot že rečeno stvar okusa in denarja . .

_____________________________

Tisa 17.08.2008

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem