cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Umivanje glave po porodu

clock-img

08.07.2008, 11:55

clock-img

pikica1979

pencil-img

71

Brala sem forum izpadanje las........ pa me zanima, kdaj ste si prvic umile glavo po porodu? Predvse posledice umivanja oz. neumivanja. 

clock-img

08.07.2008, 12:02

clock-img

sani1

pencil-img

1382

Zvečer sem rodila zjutraj sem šla pod tuš in si umila tudi lase. Glede izpadanja pa enim manj enim bolj. Kupi si šampon proti izpadanju las. Malo že pomaga... O posledicah neumivanja pa raje nebi...user posted image

_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

clock-img

08.07.2008, 12:03

clock-img

muki1

pencil-img

7193

IZVIRNO SPOROČILO: pikica1979

Brala sem forum izpadanje las........ pa me zanima, kdaj ste si prvic umile glavo po porodu? Predvse posledice umivanja oz. neumivanja. 



A obstaja forum o izpadanju las user posted image ?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

08.07.2008, 12:06

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Jaz sem jo prvič umila v porodnišnici, tretji ali četrti dan po porodu. Nikoli nisem imela problemov z izpadanjem las.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

08.07.2008, 12:17

clock-img

*alja*

pencil-img

1889

Tkoj drugo jutro sem si umila lase, si ne predstavljam da si jih nebiuser posted image

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


clock-img

08.07.2008, 12:20

clock-img

timika

pencil-img

159

Kakor se je dalo hitro, v porodnišici ne, vendar kmalu doma.
Meni lasje namreč veliko bolj izpadajo, če so mastni in umazani - morda je tudi pri tebi tako in je videti kot da je to od poroda.
Nekatere omenjajo izpadanje potem okoli 3, 4 mesece po porodu, ko verjetno telesu zaradi dojenja kakšen mineral manjka, pa hormoni skačejo po tebi gor in dol, čeprav tega pri meni ni bilo.

So pa meni po porodu lasje kar zasijali, nehali so se mi kodrati in imam take kot sem si jih vedno želela - voljne in mehke, včasih kar preveč. Dejansko mi je moj pobalin zravnal laseuser posted image .

clock-img

08.07.2008, 12:29

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

Izpadanje las po porodu nima nobene veze s tem kdaj si prvič lase umiješ.


Po prvem porodu sem jih umila še v porodnišnici, po druhem takoj ko sem prišla domov.

clock-img

08.07.2008, 12:31

clock-img

lojzika

pencil-img

1052

Umila sem si jih kakšne 3-4 tedne po porodu, sem starovirska ja user posted image  
pa mi vseeno izpadajo. Ziher zato ker nisem počakala 6-8 tednov

Mislim, da če je namenjeno, bodo izpadali

clock-img

08.07.2008, 12:32

clock-img

koala

pencil-img

5539

Takoj ko sem iz intenzivne prišla na oddelek.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

clock-img

08.07.2008, 13:13

clock-img

romta

pencil-img

111

Takoj ko sem prišla domov iz porodnišnice. Nas so opozarjali da si je treba lase posušit s fenom in ne na zraku, pa pazit da te ne dobi kakšen prepih. Drugače pa ni panike.

_____________________________

Kjer je volja je pot!

clock-img

08.07.2008, 14:07

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

Posledice neumivanje je to,da boš hodila ko ena bedasta baba ki veruje vražam,pa še umazane lase boš imelauser posted image

clock-img

08.07.2008, 14:11

clock-img

Vrtnica79

pencil-img

6377

Lase sem si umila še isti dan ko sem rodila.

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

clock-img

08.07.2008, 14:38

clock-img

Netopirčy81

pencil-img

1327

Tudi jaz sem si koj zjutraj, ko sem vstala.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

clock-img

08.07.2008, 15:18

clock-img

simin

pencil-img

166

lase sem si umila takoj, ko sem prišla iz porodnišnice, se pravi tri dni po porodu.
Prva dva meseca so mi lasje mogoče res malo bolj izpadali, pol se je umirilo, ampak smo bili tik pred poletjem, tako da je po moje to normalno (vročina..)

clock-img

08.07.2008, 15:27

clock-img

skuštrana

pencil-img

7010

Lasje po porodu izpadajo zaradi hormonskega neravnovesja in ne zato, ker bi si jih prehitro oprali..Svaštauser posted image




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

clock-img

08.07.2008, 16:02

clock-img

pizamca

pencil-img

146

Ne znam si predstavljat da si vsaj enkrat na teden, če ne že večkrat ne bi umila las. Bljak.
Umila sem jih takoj, ko sem prišla domov.

clock-img

08.07.2008, 16:58

clock-img

alička

pencil-img

2082

Lase sem umila takoj naslednji dan, si spoh ne prestavljam, da jih ne bi.

A obstaja kakšna vraža o izpadanju las in umivanju user posted image  Nikol slišala.

clock-img

08.07.2008, 21:15

clock-img

aleži

pencil-img

1903

Jaz sem si tudi umila lase v prodnišnici naslednji dan po porodu. Kar se pa tiče izpadanja las, so meni začeli po 3 m in je prav goza, ko se počesam po umivanju, je umivalnik pol las in krtača. Bom kmalu plešasta!!user posted image

clock-img

08.07.2008, 21:21

clock-img

Soncnica Sandra ***

pencil-img

8688

Jaz sem rodila zvečer in zjutraj je bilo prvo opravilo tuš in dol dolg tuš user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

clock-img

08.07.2008, 22:12

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Nekaj ur po porodu. Rodila sem julija in v sobi je bilo toplo, pa tudi na koncu se kar prešvicašuser posted image , šivana nisem bila, tako da sem smuknila pod tuš, čim sem lahko.

clock-img

14.07.2008, 11:14

clock-img

lunca2

pencil-img

2265

Tudi jaz sem rodila pozno zvečer in se zjutraj stuširala ter umila lase, ker je bilo zelo vroče.

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem