cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Tut - 6.dan

clock-img

28.01.2006, 08:04

clock-img

Udb

pencil-img

5380

Alo bejbe!
Danes je na vrsti škrob!

Midva bova jedla pire krompir in kumare v omaki. ZA solato še en vem - če se bo srči spomnil it v trgovino! user posted image

clock-img

28.01.2006, 08:09

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Samo v vednost...pire mora bit brez mleka ali margarineuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

28.01.2006, 08:10

clock-img

Udb

pencil-img

5380

Cukerček, hvala, vem! user posted image  Sm še ne vem kako bo to! Ker imam rada fajn mlečnega! user posted image

clock-img

28.01.2006, 08:12

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Ne vem sicer, kako narediš kumare v omaki......toda daj zmešaj krompir in te kumare. Po moje bo ful dobro tud brez mleka.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

28.01.2006, 08:42

clock-img

Anonimen

jaz bi tudi rada vedela, kako naredite kumare ali bučke v omaki brez mleka oz. kisle smetane. A so potem sploh okusne?

clock-img

28.01.2006, 08:50

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

Jaz na malo olja popražim čebulo in nato dam notri narezane bučke. To nekaj časa dušim (ne preveč da ni potem sam poc), dam notri še česen in peteršilj in to je to. V bistvu jih pripravim enako kot običajno, samo da na koncu ne dodam kisle smetane. Meni so zelo dobre in smetane niti ne pogrešam.

clock-img

28.01.2006, 10:56

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Jaz bom pa danes jedla za kosilo riž, ki ga OBOŽUJEM!!!user posted image  user posted image user posted image  Za večerjo pa - riž!!! Z veliko zelenjave in solate. Njami, komaj čakam.

Punce, pijete dovolj vode? To je zelo pomembno, ker se organizem čisti in boste vidle, da če boste veliko spile, se poste počutile super! user posted image

clock-img

28.01.2006, 13:32

clock-img

lin

pencil-img

2504

Jaz sem tudi z vami in moj cilj je izgubiti 3-4 kg eden se je že stopiluser posted image user posted image ,se bom pa oglašala bolj poredko no ko bom mela čas.
Danes imam jaz na jedilniku za kosilo in večerjo riž z grahom in čisto malo bom pogulfala in ga čist malo zalila z juho da nebo tako suho.
Kaj pa pečen kromir se lahko je?
Meni je škrobni dan najbolj škifo ker nimam nobenih idej.

clock-img

28.01.2006, 13:35

clock-img

lin

pencil-img

2504

Tejčica,kaj pa če bučke samo na čebuli popražim misliš da bo okusno,ker meni česen nedišiuser posted image

clock-img

28.01.2006, 13:57

clock-img

Udb

pencil-img

5380

Ojla!
Danes nisva zdržala in sva se stehtala...no, najprej sem jaz podlegla, potem sem pa še mojega nagovorila! user posted image  In ...jaz -1,5kg(cilj 6), moj pa -3kg (cilj 15). Sva kar zadovoljna! Še posebaj jaz, ker se večkrat pregrešim (pojem kaj sladkega, ker se mi drugače vrti in mi je slabo).user posted image

clock-img

28.01.2006, 14:43

clock-img

trojči

pencil-img

462

Ojla!

Še jaz se oglašam, ki capljam za vami kot mali polit kužek, komaj vas dohajam, prav bala sem se oglasit, user posted image  tak za hec.user posted image



Iskreno povedano, sekiram se, pa se ne bi smela, leta in kile naredijo svoje, če prilagajam dieto svojim danostim, ni narobe.user posted image


Capljala bom še naprej, sadni dnevi so očitno preveč za mene, zato bom prilagodila svojo dieto tako, da bom te dni špricala. Danes imam drugi beljakovinski dan, dohitela vas bom pri sadnem, potem pa spet štartamo z beljakovinskim.user posted image

Vago imam od včeraj za dobro prijateljico, do nedavnega sva bili še hudi sovražnici, koliko kg, dkg, naredi vago prijateljico, pa vam zaupam ob uradnem tehtanju.user posted image user posted image user posted image

clock-img

28.01.2006, 15:58

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

IZVIRNO SPOROČILO: lin

Tejčica,kaj pa če bučke samo na čebuli popražim misliš da bo okusno,ker meni česen nedišiuser posted image



Če ne maraš česna, ga pač izpusti. Dobre bodo ravno tako.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem