cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Tuja dojka

  
clock-img

22.05.2008, 22:21

clock-img

Anonimen

Mogoce malo cuden naslov....res me zanima kdo je zdaj cuden....jaz ali ta druga oseba....

Sprasujem mamice,ki dojijo oz so dojile....A ste  kdaj dale malcka,da je pri kateri drugi zenski poskusil zizati??

Najin skrat ima zdaj 13mesecev in je pravi zizomen...

Pa rece ta oseba vceraj: A vama nekaj povem? Pa tako,da ji je majico dol potegnil pa poskusil zizat ( jaz ko si samo predstavljam to sliko mi je cudno,predvsem tudi zaradi sorodstva).Midva pa,da mu tega ne sme pustit.Ona pa,da saj mu ni ona dala,da si je kao sam vzel. To zadnje vzamem kot larifari,ker tudi ce kar na lepem pri meni hoce zizat pa,ce sama ne dam v ponudbo ni nic s tega...Sicer sva povedala,da naj tega ne pocne ampak zdaj ej vprasanje kako bova upostevana.Ona pa,da to je bil hec.Aja pa zdaj to sploh ni bilo prvic.Bilo je vsaj drugic.

clock-img

22.05.2008, 22:24

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: LeINA



Sprasujem mamice,ki dojijo oz so dojile....A ste  kdaj dale malcka,da je pri kateri drugi zenski poskusil zizati??




Ne, nikoli. Niti ne mislim.

clock-img

22.05.2008, 22:25

clock-img

Anonimen

Aja, vidva sta starša in ta oseba vaju mora upoštevati!

clock-img

22.05.2008, 22:26

clock-img

max81

pencil-img

3273

Sprasujem mamice,ki dojijo oz so dojile....A ste kdaj dale malcka,da je pri kateri drugi zenski poskusil zizati??



ne in niti pomislila nisem nikoli na to...mi je pa kr malo ogabnouser posted image

clock-img

22.05.2008, 22:26

clock-img

Blejka26

pencil-img

1798

niti jaz ne..ne bi pustila da se doji drugje niti jaz sama ne bi dojila drugega otroka,pa naj gre za sorodstvo ali ne..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

clock-img

22.05.2008, 22:30

clock-img

Anonimen

Saj zdaj me matra to,ce bova upostevanauser posted image Ker tudi,ce se pride do tega nama ne bo vec povedala glede na najino reakcijo.

clock-img

22.05.2008, 22:32

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: LeINA

Saj zdaj me matra to,ce bova upostevanauser posted image Ker tudi,ce se pride do tega nama ne bo vec povedala glede na najino reakcijo.



Ma čaki, ma kaj ta ženska bi rada, da vajin otrok pri njej ziza? Zakaj??

clock-img

22.05.2008, 22:40

clock-img

Anonimen

Pojma nimam kaj misli...Rekla je,da je to bil hec.Meni se to ne zdi hec...Namenoma pa nisem napisala za koga se tukaj gre,ker potem bi na koncu padli ocitki,da ce bi slo za koga drugega pa ne bi tako reagirala in cutila.

clock-img

22.05.2008, 22:40

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Nikoli user posted image

clock-img

22.05.2008, 22:41

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

IZVIRNO SPOROČILO: LeINA

Saj zdaj me matra to,ce bova upostevanauser posted image Ker tudi,ce se pride do tega nama ne bo vec povedala glede na najino reakcijo.



kaj vaju ni zraven, ko je otrok pri njej??


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

22.05.2008, 22:43

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: LeINA

Pojma nimam kaj misli...Rekla je,da je to bil hec.Meni se to ne zdi hec...Namenoma pa nisem napisala za koga se tukaj gre,ker potem bi na koncu padli ocitki,da ce bi slo za koga drugega pa ne bi tako reagirala in cutila.



Meni se to ne zdi hec! Pogovori se s to osebo. A pa je ta oseba večkrat sama z vajinim sinom? A sinček "vsaki" ženski majco dol povleče, al samo njej?

clock-img

22.05.2008, 22:50

clock-img

Sibil_

pencil-img

3508

Po moje je to varuška od otroka in po možnosti tašča od Leine, ne?Sem prav povezala?

To je čudno in jaz bi iskala drugo varuško...user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

clock-img

22.05.2008, 22:53

clock-img

Anonimen

Jaz sem tudi povezala, da bi ta oseba mogoče bla tašča.

clock-img

22.05.2008, 22:55

clock-img

Anonimen

Skoraj vsak dan.Ampak vecinoma nista sama.

Da bi tako vlekel majico dol oz jo dvigoval kot meni,ga se nisem videla,da bi delal to katerikoli drugi.Edino,ko je kdaj imela malo bolj odprto amjico pa je mali pokukal v dekolte.V takem polozaju,ko drzs malega tako,da ti sloni na boku,z rokico pa se te drzi spredaj za majico.


clock-img

22.05.2008, 22:58

clock-img

Anonimen

Ni varuska je pa tasca ja...Je pa do zdaj bilo tako,da je sin skoraj vsak dan,ce smo bili doma, sel za uro - uro pa pol k njima.Tako,da vecinoma nista sama je dedek zraven in necakinja.

clock-img

22.05.2008, 23:00

clock-img

Raho

pencil-img

4143

Otroka takoj vstran od tašče. To je dobesedno bolanouser posted image

clock-img

22.05.2008, 23:00

clock-img

sandra85

pencil-img

5983

IZVIRNO SPOROČILO: LeINA


Sprasujem mamice,ki dojijo oz so dojile....A ste  kdaj dale malcka,da je pri kateri drugi zenski poskusil zizati??


ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pop****** bi, če bi se mu kera pustila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
njega lahko sa js dojim!!!!!!!!!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

clock-img

22.05.2008, 23:02

clock-img

Anonimen

Res je bolano. Ne vem kaj si tašča misli. user posted image  A je to še kdo videl? Kaj točno pa pravi mož ob vsem tem?

clock-img

22.05.2008, 23:17

clock-img

mary_lou

pencil-img

1187

z eno besedo nagravzno

_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

clock-img

22.05.2008, 23:29

clock-img

urška

pencil-img

3136

tole je tko absurdno da sploh ne morem verjet da je res. tvoj sin se je priklopil na svojo babico?! sej ne vem kdo ni pri pravi v tej hiši....

clock-img

22.05.2008, 23:36

clock-img

soncek28

pencil-img

239

Ma dej ji jasno in glasno povej,da tega enostavno NE DOVOLIŠ,in nočeš da se več ponovi.Če ne bi upoštevala,pa otroka ne bi pustila tja!!!Ona je tista ki bi morala otroku rečit NE,otrok je otrok,itak da moja tudi pogleda v dekolte....pa radovednost....sam,da pa ziza kje drugje,posebej še pri babici,ta je pa bolana!!!!!!

clock-img

23.05.2008, 00:22

clock-img

gagy85

pencil-img

154

user posted image  zihr nobenga otroka mojga vec brez nadzora ne bi bilo pr njej.. kr rec ji naj ponud dediju user posted image

_____________________________

http://gagy.moj-album.com/

clock-img

23.05.2008, 07:01

clock-img

Volga

pencil-img

9346

IZVIRNO SPOROČILO: urška

sej ne vem kdo ni pri pravi v tej hiši....



ja, tudi jaz ne user posted image

clock-img

23.05.2008, 07:16

clock-img

Tanja555

pencil-img

247

Ej, tudi meni se zdi to GROZNO!!!!! Tega absolutno ne smeš dovolit!!!! Tašča je očitno malo bolana v glaviuser posted image . Že ko to berem, me je prizadelouser posted image .

clock-img

23.05.2008, 07:42

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Ojoj, halooooo?!

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem