cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Tudi jaz sem žalostna...

  
clock-img

26.10.2007, 08:40

clock-img

LIDJOČKA

pencil-img

276

Včeraj sem izvedela, da ima moja babica raka, sicer jo bodo zdravili s kemoterapijo, vendar ker je že močno razpreden, zanjo ozdravitve ni, razen po čudežu user posted image user posted image user posted image .
Sploh ne vem kako naj se pred njo skupaj spravim, da mi ne bodo tekle solze. Žalosta sem, ker sem upala, da jo bodo imele tudi moje punce priliko bolje spoznat, zdaj pa vprašanje koliko časa bo sploh še med nami user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Hvala, ker ste me brale user posted image

clock-img

26.10.2007, 08:45

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image  Jaz pa mislim, da se splača potruditi. Obupati pa je najslabše. user posted image

clock-img

26.10.2007, 08:57

clock-img

cukerček

pencil-img

575

upanje umre zadnje

drži se...user posted image

_____________________________

Naši spomini so edini raj iz katerega nas ne more nihče pregnati...

clock-img

26.10.2007, 09:17

clock-img

lex

pencil-img

6532

Ti imaš vsaj to srečo, da že imaš otroke, ko sta meni umrla moja oma in deda ju še nisem imela in sedaj vsakič ko grem na pokopališče razmišljam kako bi ju imela rada. Med njima je bilo točno leto ko sta umrla. Najprej umrla oma kar nenadoma, nato pa smo 5 mesecev po tem zvedeli, da ima deda plučnega raka. Zbrala sem dovolj moči in mu pomagala povsod kjer se je dalo. Vozila sem ga na terapije, preglede in tudi inekcije sem mu dajala. Stoj ji ob strani, pomagaj ji kolikor moreš. Ko boš prestopila prag beri moči, da ne boš pokazala solz, vendar tudi če jih boš bo vedela, da ti ni vseeno in da jo imaš neizmerno rada. Bodi čimveč z njo. Jaz se od moje ome nisem mogla v miru posloviti, ker je umrla nenadoma. user posted image  zate in z vse tvoje

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

clock-img

26.10.2007, 09:34

clock-img

srki

pencil-img

9222

Joj, to je pa res hudo, še posebej, če ste v dobrih odnosih in vse laufa. Vendar, kar pogumno, pa četudi jokaš pred njo, ti kar daj. Jaz vem, da ne bi znala tega skrivat in se delat močno in pogumno.

clock-img

26.10.2007, 09:45

clock-img

julci

pencil-img

3398

Draga Lidjočka
moj nasvet,pomagaj koliko moreš,bodi z njo.Upaj z njo,kajti upanje res umre zadnje.Včasih pa se čudežidogajajo.
Meni je pred tremi tedni umrla mami,stara komaj 49 let.Do zadnjega smo upali da se bo pobrala in premagala tega zahrbtnega raka,vendar je žal zgubila boj.vem kako se počutiš,jaz sem prejokala zadnja dva meseca tako hudo mi je bilo.Ni mi žal nobene sekunde,ko sem ji delala družbo,ji pomagala,veliko sva se pogovarjali,zdaj na koncu pa sem jo lahko samo še rahlo božala,ker je mela hude bolečine.Držite se in bodite močni.


_____________________________

Naša knedla Zala nas je osrečila 5.6.2007
Miha pa nas je osrečil 2.12.1996




clock-img

26.10.2007, 10:09

clock-img

bt08

pencil-img

1793

Ja težko je če ima kdo od bližnjih to grozno bolezen.Od Ožbeja prababice sta letos obe v roku 14 dni,januarja umrli.Star je bil 2 leti skoraj.In se jih žal ne spomni,jih bomo pa pokazali p oslikah.

Drugače pa mogoče bo pa tvoja babica močna in željna življenja in laho dodobra spozna tvoje punčke.Zato en velik user posted image  az tebe in tvojo babico!Pa eno user posted image user posted image  za srečo,da bo čimbolj močna!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!

clock-img

26.10.2007, 11:22

clock-img

KBM

pencil-img

4744

Drži se user posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

26.10.2007, 11:36

clock-img

cukr07

pencil-img

1393

Bodi močna - zaradi nje in zaradi sebe.

Tudi mi smo letos, tik pred najino poroko zvedeli, da ima tašča raka. Kaj naj rečem, prvi šok je bil res hud. Ko mi je moj povedal sem ostala čist brez besed, sam solze so me oblile. Tisto popoldne sva oba jokala kot dež, po glavi pa so nama plavale najbolj črne misli. Potem pa sva se nekako pobrala in začela gledat na vso stvar bolj optimistično. Bila je operirana, zdej pa hodi na kemoterapijo. Upamo na najboljše.

Stoj ji ob strani kolikor se le da, predvsem pa ne izgubi upanja!

clock-img

26.10.2007, 11:41

clock-img

Anonimen

Vsaka beseda tolažbe bibila banalna,ko je tako huda bolezen posredi.Žal mi je,res mi je žal,da je tvojo babico to doletelo,namesto,da bi uživala leta življenja v miru z vnuki.Želim ji,da ne bi hudo trpela,da bi bilo zdravljenje uspešno,da bi ji bilo podarjenih še mnogo let mirnega življenja.

clock-img

26.10.2007, 11:43

clock-img

Njuškalo

pencil-img

2194

Saj mogoče bo pa raka premagala.Tudi to se zgodi.Ne kar že vnaprej obupat!Jaz upam,da bo še vse o.k.!user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

clock-img

26.10.2007, 12:33

clock-img

Anonimen

Držim pesti, da se vseeno dobro izteče.user posted image

clock-img

29.11.2007, 12:28

clock-img

LIDJOČKA

pencil-img

276

Zopet pozdravljen!

Se vam nisem že takrat vsem zahvalila, ker ste mi dale nekaj besed za vzpodbudo. Skratka kazalo je sicer že bolje, čeprav zdravniki niso budili v nas nekega lažnega upanja, odločitev je tudi bila, da je zdravljenje s kemoterapijo pri njej nesmiselno, predvsem zaradi njenih spremljajočih bolezni. Zdaj je na vrti zgolj čakanje in preprečevanje bolečin...user posted image user posted image . Danes je imela kontrolo, pa je šlo vse narobe, niso ji mogli krvi vzet, vsa je napihnjena...pa še ona je zdavnaj vrga puško v koruzo in si želi čimprejšnje smrti. Boga reva je že toliko enih bolezni prebolela, da nima več moči...user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

29.11.2007, 12:31

clock-img

natasaom

pencil-img

2231

res je boga,ne vem kaj nej rečemuser posted image  je pa zelo težko gledati kako rak pobira nekoga ki ga imaš rad

clock-img

29.11.2007, 13:40

clock-img

Peteršilj

pencil-img

442

drži se.
pa kaj je zadnje čase, skoraj vsak ki umre ma to puser posted image bolezen. ne želim tega nikomi, da le človek ne čuti prevelikh bolečin.

clock-img

30.11.2007, 07:31

clock-img

emaa

pencil-img

7450

Vem kako je hudo, jaz starih staršev nimam več, fanta pa dedkov nimata. Možev oče je uml zaradi raka 6 let, star 52 let, moj oče je pa itak kot da ga ni. Držite se in uživajte čas, ki ga še imate.

clock-img

30.11.2007, 08:26

clock-img

Naty_ka

pencil-img

2255

Drži se user posted image



_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

clock-img

30.11.2007, 08:29

clock-img

Anonimen

Vem, kako hudo je to.. Meni se je dedek ubil po 1.mesecu rojstva mojega sina.. Žal mi je, da zadnji njegov čas nisem več preživela z njim.. Ne obupaj, bodi z njo, posveti se ji... user posted image

clock-img

30.11.2007, 09:00

clock-img

Anonimen

Joj,zakaj mora človek tako trpetuser posted image user posted image v jeseni življenja,ko pa je že tako potrpel
marsikaj v toku let.Hudo mi je za to babico.user posted image

clock-img

30.11.2007, 09:13

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Lidjočka-bodi ob njej in naj ji zdravniki lajšajo težave!
meni je tast umrl pol leta nazaj zaradi raka-če bi vedela koliko je trpel zaradi kemoterapije oz. posledic le te, ni za govorit! Noben mu ni povedal, da ta rak ni ozdravljiv in da  s tem le podaljšujejo življenje(od diagnoze raka je živel 9 mesecev)! meni je bilo to jasno(delam v zdravstvu), pa vendar sem ga do konca bodrila in mu pomagala po najboljših močeh!
ja težko je ko izgubiš ljubljeno osebo-moj user posted image nima več ne mame ne očeta(oba sta umrla za rakom), se pravi da Luka in Alja imata le še 1babico in 1 dedka in nikoli se ne bosta spominjala kako dober je bil dedek(moj tast), kako ju je imel rad...hudo, je ful je hudo! ampak vsi se 1x poslovimo, takšen je krog življenja, zato bodi ob njej, ji pomagaj, ter upaj z njo!user posted image

clock-img

01.12.2007, 22:15

clock-img

metuLJchy

pencil-img

760

Lidjočka bodi močna, bodi ob njej čimvečkrat. Včasih ti bodo šle solze, a jih bo razumela. Meni je pred 2 tedni umrl nono. Zadnjega pol leta sem ga večkrat obiskovala v raznih bolnicah, in vsakič sem že pred njim imela rosne oči, ko sem stopila ven pa se je ulilo...2 dni pred smrtjo sem ga zadnjič videla...a je le še spal, ni me videl...a meni je bilo važno da mu na svoj način povem, da ga imam rada. Čeprav sem celo vožnjo do doma jokala ko dež. Jaz sem mu vedno stisnila roko, da je čutil, da ga imam rada, točno takšnega kot je.  Povej ji vse tisto kar si ji vedno želela. Objemi jo tako močno kot si želiš. user posted image

clock-img

06.12.2007, 13:07

clock-img

LIDJOČKA

pencil-img

276

Danes dopoldne je odšla....za vednouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , mama Ivana, pogrešali te bomo...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.12.2007, 13:43

clock-img

silvya

pencil-img

1770

Moje sožalje.

                            user posted image

clock-img

06.12.2007, 14:08

clock-img

A-N-J-A

pencil-img

2557

Sožaljeuser posted image user posted image user posted image !

clock-img

06.12.2007, 16:54

clock-img

cukr07

pencil-img

1393

Moje iskreno sožalje!user posted image

Vem da ti je hudo, je pa ona rešena vseh bolečin.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem