cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Trske 2.dan (Š)

clock-img

04.01.2007, 08:49

clock-img

Kofi

pencil-img

831

Ojla!

Super nam gre, kajne?

No - jaz sem včeraj pozabila poročat...pa bom danes prva...
Včeraj je šlo super...sem jedla za kosilo ob 16. hrenovke s kruhom in to je blo to.

No, danes pa bomo v službi šli na kosilo in si bom vzela samo prilogo...krompir z blitvo.. Doma za večerjo pa bom kos kruha z ajverjem.

Imam pa 61,8 kg. Včeraj sem jih imela pa 62,4....tko da se že pozna :)
Sej vem...zdej v prvih dneh bo šlo hitro dol, ker se je to nabralo med prazniki...pol pa bomo vidli.

Lep dan še naprej!

< Sporočilo je popravil petka -- 11.2.2007 20:06:25 >

clock-img

04.01.2007, 09:04

clock-img

flecker1

pencil-img

528

Jaz pa imam vitaminskega, tako da sem začela dan z banano. Sedaj pa pijem kavo in vas berem. Do sedaj (4.dansem bila pridna, pa kar potelovadila sem na orbitreku. In čudim se, kolikšno voljo imam, da sem lahko prilezla  13 min. na orbiju. Vsaj dobro za začetekuser posted image Upam, da danes zdržim brez pregrehov, saj pri vitaminski je zelo lahka hrana.No, pa vodo ne smem pozabit spit namreč nisem tolk žejna, na silo bom mogla. Začela sem z 78 kg, uh preveč user posted image

clock-img

04.01.2007, 09:29

clock-img

Anonimen

Jaz bom dopoldne jabolka, za kosilo polento in za večerjo tudi. Uf, še solato moram kupiti, ta je pri tej dieti res nepogrešljiva. Vsaj zame.

clock-img

04.01.2007, 09:30

clock-img

dory

pencil-img

8852

jst sploh se ne morm jest..vcer nisem nc, dones pa tud slab kaze...ce pa ze, bom kaksno mandarino...pa sej pijem dost...user posted image

clock-img

04.01.2007, 11:19

clock-img

Anonimen

Včeraj mi je kar šlo. Danes sem za zajtrk pojedla dve mandarini, za kosilo si kuham riž z zelenjavo, za večerjo pa pol manj kosila. Tudi glede vode mi gre kar dobro včeraj sem jo popila skoraj dva litrauser posted image .

clock-img

04.01.2007, 13:56

clock-img

Kofi

pencil-img

831

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Jaz bom dopoldne jabolka, za kosilo polento in za večerjo tudi. Uf, še solato moram kupiti, ta je pri tej dieti res nepogrešljiva. Vsaj zame.



Splišni...pazi, ker polenta pade na OH dan. Vsaj tako so punce pravile, ko sem izvajala 1. to dieto. Sicer pa nič hudega, če si se pregrešila že danes :) Jaz sem jo jedla na Š dan kr ene par tednov :)

clock-img

04.01.2007, 14:10

clock-img

Anonimen

Jaz sem polento vedno jedla na škrobni dan, ker je koruza pač škrob. Vem, da so bile ene "polemike" okrog predelave koruze, tako da jo eni dajejo tudi pod OH. Zame bo ostala škrob.

clock-img

04.01.2007, 14:13

clock-img

Anonimen

Evo, še kopija iz jedilnikov 90-dneve skujševalne diete:

22. ŠKROBNI DAN

Zajtrk: 2 pomaranči

Kosilo: kuhana koruza ali polenta

Večerja: enako kot za kosilo

Še link, če bi katero mogoče jedilniki zanimali:
http://www.zdravniski-nasveti.net/?nStran=aktualno&nov=diete&nid=3

< Sporočilo je popravil Splišni -- 4.1.2007 14:15:11 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem