writing-img

Trojan horse

clock-img

05.04.2006, 21:26

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Ravnokar mi je antivirus zaznal trojanca. Imela sem pa odprto samo ringarajo. A je še kateri? Kaj je zdaj to? Sem mislila, da je ringaraja varna...user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

05.04.2006, 21:38

clock-img

mamči

pencil-img

1722

OOOOOOOO šit ! Tega trojanarja mi je moj že parkrat dol metal in ti povem, da je kar trdovraten user posted image . Samo jaz ga menda nisem dobila na RR user posted image  - odkar hodim večinoma le sem, ga namreč več ni -  ga tud ne pogrešam.

clock-img

05.04.2006, 22:15

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Meni ga  je tudi včeraj, pa sem prav tako imela samo RR odprt. Da pa se o črvih sploh nep ogovajam.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

06.04.2006, 07:08

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

es sem ga tud mela, sam mam pa še Mulo odprto, tok da ne vem a je od RR aliod Mule, sam prej bi rekla da je z Mule

clock-img

06.04.2006, 07:48

clock-img

Anonimen

Jaz sem ga že tudi imela, sam ne vem od kod. user posted image  Upam, da ne od RR. user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem