cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Trese me mraz, pa mi je vroče....

clock-img

14.01.2010, 11:39

clock-img

memole80

pencil-img

480

Zanima me ali je katero po porodu najprej tresel mraz, pa kar naenkrat ji je bilo vroče, skratka če je katera imela te temperaturne valove? Glede na to, da sem lani imela subakutni tiroiditis (težave s ščitnico) in so znaki popolnoma enaki, se bojim, da se je ponovilo, na kar me je tirolog tudi opozoril.

Je pa možno, da so le hormoni po porodu???

clock-img

14.01.2010, 12:01

clock-img

žarnica

pencil-img

706

Mene je zakuhalo takoj,ko sem iz porodnišnice prišla domov. NAenkrat me je zazeblo,sem v puloverju bila pod odejo, vročina nad 38 C. Sem vzela lekadol, potem se je pa umirilo. NImam pojma zakajuser posted image

clock-img

14.01.2010, 13:21

clock-img

symona

pencil-img

362

Tudi jaz sem se tako počutila, imam namreč probleme s ščitnico, včasih me je zeblo, potem takoj mi je blo vroče, vrtelo se mi je, slabo sem se počutila, skratka hormoni so ponoreli. Sedaj sem 11 mesecev po porodu in se je komaj začelo stanje malo umirjati, vsaj kar se tiče glede ščitnice (sem mela 2 dni nazaj pregled). Na pregledu za ščitnico mi je tireolog rekel, da hormoni do 2 leti po porodu lahko divjajo. 

clock-img

31.01.2010, 19:20

clock-img

Nej@

pencil-img

161

Vročina in mrzlica (tresenje) je bil pri meni znak za sepso, upam, da si šla k zdravniku!

clock-img

01.02.2010, 18:03

clock-img

zmajči25

pencil-img

517

Nimam problemov s ščitnico, vendar me še zdaj (5 tednov po porodu) včasih kuha vročina, včasih pa trese mraz. Sem vprašala svojega zdravnika pa mi je rekel, da so to hormoni, ki po porodu divjajo (podobno kot menopavza).

clock-img

02.02.2010, 09:08

clock-img

slovenka

pencil-img

4903

Jaz sem to imela pri 5 mesecih po porodu - mastitis - ker se mala ni več želela dojiti... Je pa v pol dneva na srečo minilo, potem sem si prebrala o tem in se ni več ponovilo.

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

clock-img

10.02.2010, 15:20

clock-img

memole80

pencil-img

480

IZVIRNO SPOROČILO: Nej@

Vročina in mrzlica (tresenje) je bil pri meni znak za sepso, upam, da si šla k zdravniku!



Ja, ja, šla sem k zdravniku in je ok.

clock-img

10.02.2010, 23:01

clock-img

Lupinca

pencil-img

321

in, razlog hormoni? me zanima, ker mene tudi kdaj...

clock-img

17.02.2010, 07:48

clock-img

memole80

pencil-img

480

Nisem dobila odgovora. :) V glavnem je potem minilo in sedaj je super. user posted image

clock-img

11.03.2010, 20:04

clock-img

neisa

pencil-img

12

živijo.meni se je isto zgodilo že v porodni,rodila sem februarja,bilo je grozno,ko me je začelo trest se nisem mogla niti vstat.to je nekaj časa trajalo in sem šla k zdravniku sicer za ščitnico se nisem dala testirat,ostalo je bilo vse ok,občasno še mi je mrzlo pa spet vroče,pa spet mrzlo.meni so rekli,da naj preverjam pritisk.če mi narašča ali pada, ker je to tudi ok sem se sama vprašala,če je to izčrpanost in tudi je sama opažam,ko se bliža večer in sem že utrujena,da mi postane mrzlo.in tudi doktorca mi je rekla,da je lahko to,saj je to bil velik napor za telo in bo dolgo telo rabilo,da se vse spet spravi na svoje mesto.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem