cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Tiste ki ste hujšale 90dnevno l.d.

clock-img

23.02.2006, 19:24

clock-img

Anonimen

Mene pa zanima tiste , ki ste hujšale, špotem doslegle željeni cilj, se vam je dejansko kje poznalo izgubljeni kg?Se mi zdi da jaz sicer grem dol(Od telovadbe)a mapk se nikjer nič ne vidiuser posted image user posted image

In ali ko ste nehale jest po dijeti, vam niso kg nazaj gor rastli?!user posted image

Hvala!user posted image

clock-img

23.02.2006, 19:33

clock-img

Anonimen

Hoj!
Lani sem začela z dieto pri 158/75 in v enem mesecu shujšala na 158/68. Potewm sem odnehala, ker me je vodni dan zj.... Ampak sem težo obdržala in skozi leto izgubila še 2 kg.
Letos sem začela z 158/66 in v enem mesecu izgubila 4,5 kg. Ampak letos se ne držim striktno (bele kave si ne pustim vzeti!!) Tudi vodnega dneva nisem imela, ampak raje dva sadna.
Predvsem ne smeš misliti, da je to dieta, ampak način prehranjevanja. Bo šlo lažje, vsaj meni je.
Se ne sekiram, če grem kakšne dneve tudi 0,5 kg gor, saj gre v splošnem dol.
Upam, da ti bo uspelo.

clock-img

23.02.2006, 19:45

clock-img

total

pencil-img

4453

Jaz sem tudi sujšala po tej dieti in sem zelo zadovoljna,nič ni šlo gor,ampak samo dol je še šlo.In se mi je takoj poznalouser posted image .

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!

clock-img

23.02.2006, 19:52

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Meni je šlo pa gor user posted image user posted image user posted image  Shujšala sem dobrih 12kg, jih obdržala okoli3-4 mesece, potem pa imela težko krizo zaradi ss in sem samo še jedla... Na bolniški sem bila tako dolgo,pa še žalostna sem bila.
Je pa sigurno res, da se da obdržat, samo sprejeti moraš to kot način prehranjevanja.

clock-img

23.02.2006, 20:16

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

Jst sm isto hujšala en mesec, ker me je tud vodni dan zjeuser posted image ....Sem v tem mescu shujšala 7 kg in morm rečt, da to težo tud  držim....Sam pa zdej normalno jem(normalne količine) in ne žrem, kot sem prej....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

24.02.2006, 06:14

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

IZVIRNO SPOROČILO: nina_nana



In ali ko ste nehale jest po dijeti, vam niso kg nazaj gor rastli?!user posted image




Ravno v tem je fora, da se navadiš da ne melješ cele dneve. Vsaj jaz sem se navadila. In obdržala zaenkrat kile...še 3 sem v mesecu in pol zgubila.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

25.02.2006, 21:47

clock-img

Anonimen

ojla
jz sem hujšala s to dieto in še s kakšno drugo pa sem vedno pol dobila nazaj gor. vedno pa sem dobila več kot sem imela na začetku tko da se jaz ne grem več s temi dijetami!? edino če ima katera kakšno drugo dieto, ki se po njej ne zrediš?user posted image user posted image user posted image

clock-img

26.02.2006, 08:51

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Koprivc jana, jaz že dobrih 6 let hrano uživam ločeno (nisem striktno hujšala po ločevalni dieti), le hrane nisem mešala. Pa sem v letu dni shujšala in do poroda nobenih problemov z kakšnimi dodatnimi kilami. Mislim, da je to takorekoč edina dieta, ki ne ?prizadene' organizma, pa še vse je dovoljeno jest. Res, da ne vsak dan, a zato pa vsak 4. Če pa hrano ločuješ (pa čeprav z manjšimi prekrški), pa bi se ti v pol leta ali letu dni moralo pozat, pa kil tudi ne bi dobila nazaj še vsaj leto dni.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

26.02.2006, 16:00

clock-img

Anonimen

lelaval
kako si to uživala hrano? a si jedla samo solato pa meso al kako drugače? user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem