cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Tiste, ki ste se odločile za hujšanje

clock-img

16.01.2009, 20:51

clock-img

Anonimen

ali ste bile ravno v  šunku volje, ali pa volje sploh ni bilo, pa ste se v "rit brcnile"? Ma nimam nobene volje, pa mislim vseeno poskusiti. Pa me zanima, ob kakšni volji ste se odločile ve? In zdržale.

clock-img

16.01.2009, 20:58

clock-img

blaža

pencil-img

8795

Brez volje ne bo šlo. Če si si debela in si taka nisi všeč, se nehaj jadat in se loti hujšanja. če ti je lepše jamrat pa jamraj, ma ne bo nič boljše.

Jaz sem jih mela že 70, pa si nisem bla debela , sem vidla da sem malo mstna, ma ni blo panike. pol pa sem si bla po drugem porodu res predebela, nisem se dobro tako počutila in sem šla na ločevalno ter se znebila 10 kg. No zdej jih mam pa 58 kg  in sem si ful ok.user posted image

Pa vsi so rekli, da kaj sem se lotla dijete sredi poletja oz. na začetku. user posted image  ma kaj ma to veze. jaz sem hujšala zaradi sebe, ne zaradi drugih kako me oni vidijo na plaži.user posted image  In še poleti je ful zelenjave in sadja, da mi je še to šlo na roke. sem pa rekla možu, da naj me pofotka pred dijeto in mam zdej to za spomin. zdej pa še vedno ločujem in pazim in se mislim tako vedno prehranjevat. pa redno se tehtam, ma ne pretiravam, se tudi pregrešim.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

clock-img

16.01.2009, 21:16

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Železno voljo in pošteno brco v rit. Pa pomožnosti še koga, ki te skozi opominja, če se želiš pregrešit.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

16.01.2009, 21:21

clock-img

lewinsky

pencil-img

175

Jaz sem se odločila za hujšanje zgolj zaradi tega ,ker se nisem več uredu počutila.
Pa devet mesecev po porodu je že čas da nekaj nardim sama zase.
S tem da sem začela sredi decembra 2008. Pa je bilo na začetku kar težko,ker je pač december.Ampak sem zdržala z majhnimi prekrški(kak deci vinčka).
Zdaj imam slabih 6 kg manj,pa se že čisto drugač počutim. Ločevalna dieta pa mi je postala zelo všeč.
Tako da mislim s tem načinom prehranjevanja nadaljevat dolgoročno.
Pa trebušnjaki  vsak dan tudi zraven pašejo!
Pomembna je volja in vzrajnost za dosego cilja!
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!

clock-img

16.01.2009, 21:26

clock-img

Anonimen

Včasih se prav pošteno sovražim....marsikje sem se znala spraviti v red edino tole hujšanje je pa moja (doživljenjskauser posted image ?) šibka točka.

clock-img

16.01.2009, 21:33

clock-img

urška

pencil-img

3136

preberi knjigo GI dieta - hujšajmo z veseljem. mene je ful motivirala. pa sem bla res ful ful predebela, ampak mi je ratal iz danes na jutri poplnoma spremenit način prehranjevanja in razmišljanja. 

clock-img

16.01.2009, 21:34

clock-img

lewinsky

pencil-img

175

Te čisto razumem. Saj jaz sem tudi že miljonkrat začela, pa po dveh dnevih končala.
Boš vidla,ko se boš imela dovolj,ti bo uspel!
Držim pesti!user posted image

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!

clock-img

17.01.2009, 08:49

clock-img

danuska

pencil-img

25

Jaz sem lani shujšala za 9 kguser posted image .A kaj ko mi je po porodu spet uspelo priti nazaj na prejšnjo kilažouser posted image user posted image .Res je zagamano spraviti dol kg.Ampak z veliko volje ti bo uspelo.Kajti še kako drži pregovor:,,Kjer je volja je tudi pot;Pa veliko sreče oziroma volje ti želim!user posted image user posted image user posted image

clock-img

17.01.2009, 08:57

clock-img

BLAŽIKA

pencil-img

2664

Najprej moraš imeti JEKLENO voljo. Vsaj pri meni je bilo tako. Sem se matrala z ločevalno 90 dnevno dieto in to na silo, da sem komaj čakala, da je bo konec in rezultat je potem bil da sem vse pridobila nazaj, pa še kak kg več GROZAAA.
Decembra 2007 pa mi je vse prekipelo, vsa hrana se mi je postavila gor in sem enostavno začela jesti veliko manj in le do 16 ure, pa se mi je do lanskega septembra poznalo 15 kg manj. Potem sem malo popustila in nekako vtdrževala to težo. Kakšen kg gor oz. dol. Sedaj pa se spet psihično pripravljam in čakam kdaj bom dobila spet trdno voljo, ker še moram dati eno takšno rundo čes.

BREZ VOLJE NI SMISLA, KER HITRO PODLEŽEŠ SKUŠNJAVI!!!!

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem