cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Tigrice...7.dan(OH)

clock-img

20.10.2006, 07:35

clock-img

Barbel

pencil-img

51

Dobro jutro,

saj kar gre, kajneda. Danes je na vrsti tortica in to brez slabe vesti!!

Glede kave: jaz si privoščim zjutraj kapučino za "dušo prvezat". Drugače sem pa že slišala različne razprave o kavi, kavi brez mleka, potem povezavo krvnih skupin s kavo (krvna skupina 0 naj ne bi pila kave oz. največ eno na dan), ter dvigu inzulina zaradi kofeina.....

z: 1mandarina, jabolko + kava
k: se še morem zmislt
v: tortica + čokolada

Me bl skrbi jutrišnji vitaminski dan. Ampak sem si omislila masažo, tako da bom že zdržala.

Dejmo, punce!

_____________________________

Ba

clock-img

20.10.2006, 09:04

clock-img

fionaP

pencil-img

431

Dobro jutro...

dan sem začela z banano, kasneje bom še kakšno jabolko pojedla, da bom zdržala do kosila.

Za kosilo bo pa kuskus + bučke v par. omaki ali pa zelenjavna pica + solata. Se še nisem odločila..

Za večerjo pa tudi še ne vem, a bom malo sladoleda ali pa en velik sadni jogurt + čokolado. (Jaz sem drugače odvisnik od jogurta,  lahko jih pojem 4,5 na dan, pa se jih še ne naveličam)

Jutri pa sadje user posted image Moram v trgovino, ker doma imam samo jabolka in banane, živ dolgčas...


Držite se, tigrice

   user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem