cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Termovka

clock-img

15.03.2008, 20:33

clock-img

Kimi6

pencil-img

146

Živjo,

zanima me, če prodajajo kje pri nas kakšno termo posodo, kamor lahko daš flaško npr. s čajem, da ostane topla.

Lp

clock-img

15.03.2008, 20:40

clock-img

petrcamg

pencil-img

147

Jaz uporabljam kar navadno termovko, ki sem jo kupila v Merkurju (pol litrska). Skuham čaj, ga nalijem in zdrži celo noč. Prvo in drugo rundo čaja zalijem z mrzlim čajem, tretja je pa ravno pravauser posted image

clock-img

15.03.2008, 20:48

clock-img

ThinkPink

pencil-img

915

V Babycentru lahko kupiš malo termo torbico od Aventa. Mi jo imamo in je res fajn, čajek ostane topel ziher kakšne 2-3 ure. Vanjo pa spraviš veliko flaško ali pa malo in še kakšno kašico. Stane pa mislim da okoli 20-25 eur.

clock-img

15.03.2008, 20:57

clock-img

petrcamg

pencil-img

147

Jaz sem tudi kupila Aventovo torbico, samo nisem bila zadovoljna. Če greš kam ven in ti otrok je čez npr. 4 ure, je že vse mrzlouser posted image . Tako pa vzamem termosko in imam topel oz. vroč čaj kar nekaj uruser posted image .

clock-img

15.03.2008, 22:37

clock-img

kaya2007

pencil-img

3944

da daš flaško direkt not, imajo pa v chiccotu. ampak nisem probala, tako da ne vem če deluje...naša user posted image  ne mara toplega čaja user posted image

clock-img

16.03.2008, 02:00

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

16.03.2008, 08:52

clock-img

vaney

pencil-img

2581

mi smo kupili navadno pol litrsko termovko iz rosfraja na Begradu za 6 evrov. toploto drži cel dan in je super. eno litrsko imamo za doma, pol litrsko pa, ko hodimo okrog.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

clock-img

16.03.2008, 11:39

clock-img

Anonimen

Male termo torbice dobis v trgovinah z otrosko opremo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem