cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Telovadba za mamice z dojenčki v Ljubljani?

clock-img

09.09.2008, 09:50

clock-img

BarbikaB

pencil-img

65

Zdravo!

Ali ve katera za kak fitnes studio, kjer lahko mamice k aerobiki s sabo pripeljejo tudi svoje dojenčke. Zanima me predvsem vadba zame, ne pa razgibavanje dojenčka.

Včasih je to imel Fit&Fun, pa nima več v MojFit so mi pa rekli, da do nadaljnjega te vadbe ne bouser posted image user posted image user posted image  
Jaz pa že celo poletje odlašam in si govorim, da septembra pa res začnem topiti višek mojih kilogramov.....

Hvala za kako informacijo.

clock-img

15.09.2008, 21:30

clock-img

Kaja08

pencil-img

2028

To sem spraševala tudi že jaz in sem izvedela za: Štorklja center, Fitmami, Zavod Tamala, ANdreja Semolič
Sicer ne gre ravno za aerobiko, ampak bolj za pilates in krepitev mišic medeničnega dna

_____________________________

Žiga je car!

clock-img

16.09.2008, 11:23

clock-img

Majuska

pencil-img

9092

No evo, že imaš odgovor. Štorklja v Savskem naselju ima nekaj za mamice z dojenčki ... 

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008

clock-img

03.12.2008, 11:16

clock-img

glorija007

pencil-img

11

Moram oddati svoj glas ker se poskusila in se očitno za ta klub še ne ve - društvo Sonce ima aerolates za mamice z dojenčki. Preverjeno zanimivo razgibavanje - aerobika s pilatesom. Meni je všeč ...

clock-img

09.12.2008, 12:28

clock-img

livia

pencil-img

2395

Fitmami v Vižmarjih ima prav klasično areobiko, kjer se prešvicaš.
Štorklja in zavod Tamala sta bolj na easy. Malo več debate, crklanje dojenčkov,...

To troje sem sprobala.
Več lahko vprašaš na zs.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem