cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Telovadba po porodu z dojenčkom

clock-img

24.10.2005, 22:16

clock-img

XXYY

pencil-img

858

Živjo vsem mamicam in tistim, ki še boste! user posted image

Mene pa zanima, ali je katera od vas, ki ste že rodile, šle po porodu (6 tednov) na telovadbo s svojimi sončki? Kje pa so v Ljubljani kakšne vadbe za to? Slišala sem že, da imata Center Štorklja in Pilates - Holistični center to organizirano telovadbo. A mogoče še katera pozna kakšno v Ljubljani? A pa je vam zelo pomagala ta telovadba? A je vredu?

Jaz bom kar morala iti po porodu malo telovadit, ker hočem priti na svojo pred nosečniško težo.

Hvala za vaše odgovore!

PDP - 23.12.2005


clock-img

25.10.2005, 03:58

clock-img

bogi

pencil-img

13

V fit&fun se lahko udelezis nosecniske, ce pa bo dosti zanimanja imajo v nacrtu tudi telovadbo za mamice z dojencki. Pilates center je tudi OK - imela sem v nacrtu vadbo za nosecnice pri njih vendar so spremenili urnik tik preden sem se vpisala (in je bilo malo prepozno za moj okus). Mislim, da v primeru mamic pa ne bo do tega prislo. LP.

clock-img

25.10.2005, 08:25

clock-img

živa

pencil-img

2366

Fit mami v Vižmarjah ima postnatalno vadbo z dojenčki. Poglej si njihovo spletno stran www.fitmami.com.

Lp,

živa

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem