cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Televizija 3D - reklamni pomp ali uporabno?

clock-img

26.04.2012, 08:26

clock-img

RadovedniAta

pencil-img

17

O 3D televizijah se govori že dolgo. Nekaj na hitro zbranih feedbackov: premalo 3D filmov in ostalih vsebin, obvezna uporaba očal, različni sistemi očal pri različnih proizvajalcih itd.
Morda bi najprej kupil za otroško sobo nekaj 32 inčnega, tole je trenutno še najbolj cheap 3D te velikosti, mora pa biti soliden proizvajalec, kar Samsung je.
http://www.enaa.com/oddelki/avdioVideo/ ... 2__lcd_led

Predvsem je vprašanje, ali je 3D vreden za kakšnih 100 EUR višje cene televizije??? Predvsem pa, kje do 3D filmov. Pa ne mi z Blu ray ker tega res ne mislim kupovati.

clock-img

26.04.2012, 09:08

clock-img

cimi

pencil-img

207

Mi smo kupili 3D televizijo,ampak zaradi drugih funkcij na katere se mož spozna.
3D praktično ne gledamo

clock-img

26.04.2012, 09:43

clock-img

RadovedniAta

pencil-img

17

Kako se kaj obnese Philips? A še dela sam TVje ali je zgolj brend za katerim stoji kakšen turški proizvajalec (primer Grundiga)? Kdo pa jim dela LCD panele?
Tale me zanima ker je cenovno dostopen, Philips (kao firma) in Full HD ter prave velikosti. http://www.enaa.com/oddelki/avdioVideo/ ... _12_lcd_tv

clock-img

26.04.2012, 12:38

clock-img

ajataja

pencil-img

1672

Philips ne kupuj ker so slabi tv-ji(nasvet strokovnjaka na tem področju user posted image ) Mi imamo 3D zdaj od decembra pa ja smo pogledali enih 5 filmov ,mah ne vem meni je čisto vseeno za ta Tv so pa mož in otroci navdušeni,me pa zanima kako dolgo bo to navdušenje trajalo.Aja mi imamo LG user posted image

clock-img

26.04.2012, 13:20

clock-img

betty.ford

pencil-img

1199

kolikor sem slišala tale 3D tehnika z očali prisili oči, da škilijo. tako da ni ravno zdravo. nekako tako kot če bi gledali stari televizor, kjer ti ekran non stop šiba črte. utrudljivo.

naj me kdo popravi, če se motim.

clock-img

26.04.2012, 15:29

clock-img

RadovedniAta

pencil-img

17

Torej brez 3D, klasična LCD sli LED televizija. Pa tudi ne Philips. V glavnem se mi ponujata Samsung in LG. Najverjetneje bo Smsung.

clock-img

04.05.2012, 11:59

clock-img

RadovedniAta

pencil-img

17

Še nekaj. So Sony Bravia televizorji in pa Panasonic Viera tes toliko boljši kot so dražji??

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem