cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Telesna vadba po porodu

clock-img

23.05.2008, 08:54

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Mene pa zanima ali res telesna vadba npr. tek po porodu vpliva na količino mleka (se zmanjša oz. presahne).

Ja z mojo user posted image  še sedaj (sem v 27. tednu) 2x tedensko hodim na agility. Zaenkrat nimam nobenih problemov in tudi Pušenjak je rekel, da če ne pretiravam ni nobenega problema. Mi je pa zadnjič na treningu ena punca dejala, da vadba lahko vpliva na količino mleka. user posted image user posted image  Pa, da ne bo pomote pri tem nikakor ne pretiravam, niti ne bom po porodu. Traja cca. 1,5h in še to 3x po 15 min z vmesnimi premori. Po porodu pa bi začela verjetno čez kakšna 2 meseca oz. odvisno od počutja.
Kaj pravite?user posted image

clock-img

23.05.2008, 09:00

clock-img

TinKiCa1

pencil-img

213

Ojla!
Ja jst sm začela nekje teči pred 14 dnevi, tmala je pa stara 2m+11 dni. Prej se nism upala, ker sem bila tud šivana, pa vse to! Pa jst nimam glih kakšne probleme s tem k tečem- tud pr mleku ubistvu ne. Drgač pa en deci piva spiješ zvečer, pa boš vidla, kolk mleko bo :) (to je res) :)

lp user posted image

_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

clock-img

23.05.2008, 09:10

clock-img

Olivija

pencil-img

2194

ne, pri meni ni telovadva nič vplivala na mleko, tudi dieta ne, ker pa res nisem mogla počakat 6 mesecev s hujšanjem. user posted image

clock-img

23.05.2008, 09:39

clock-img

želva

pencil-img

1452

Ti sam športejuser posted image Z mlekom pa bo vidla kako bo. Prej, ko po 2 mesecih itak ne boš ne vem kaj športala, pol se pa ponudba-povpraševanje že uskladi, tako da pomoje ni panike.
Jaz sem tud s svojo kužo do dneva pred porodom vsak dan šibala 5km.No, tekla nisem, sva hitro hodile. Sem bila v super kondiciji, porod je minil v 2,5 urah, po enem mesecu se mi pa ni več videlo da bi rodila.

clock-img

23.05.2008, 09:45

clock-img

ursalara

pencil-img

2232

Naj ne bi uplivalo 

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa

clock-img

23.05.2008, 13:24

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Telovadba po moje ne vpliva.
Dieta pa je pri meni vplivala.

clock-img

25.05.2008, 15:32

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

25.05.2008, 16:01

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Šport pri meni ni čisto nič vplival na količino mleka (pa sem tekla relativno veliko), dieta (Monti) pa fejst, tako da sem s tem žal morala počakati do konca dojenja.

clock-img

25.05.2008, 22:16

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

in kaksne so bile diete po podou?



Jaz sem poskusila z ločevalno. Pa ni šlo, mleko mi je zmanjkovalo. Tega pa nisem hotla reskirat.

clock-img

27.05.2008, 12:46

clock-img

*kinnie*

pencil-img

3931

Zmerna aktivnost ne vpliva na mleko.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem