cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Tehtnice

clock-img

07.06.2010, 21:53

clock-img

valči

pencil-img

2344

Zdravo!

Dajte mi nekaj napisat.A kdaj preverjate tehtnice,ker ziher niso vse enako točne.Pač,sedaj sdo vse digitalne,jaz sem 10 let nazaj imela vago Korona,bila zelo zadovoljna,sedaj pa skoraj vsako leto kupim kako,pa crknejo.Sedaj imamo eno no name iz Hoferja.Saj je vredu,ponavadi ima vsakič drugo cifro gor,niha kakih 300 g,pomoje.Pa še nekaj me moti,najbolj!Tašča ima super vago in to Tefal.Kar je še najboljše je,da kaže 3 kile manj,kot na moji vagi.Danes sem zjutraj imela na svoji slečena 65.8,pri tašči par urc kasneje oblečena 62.5!In vedno njena kaže manj ziher 2 kili.Sedaj pa ne vem,a je moja toč,a,a taščina.Niti ne ve,da vletavam na njeno vago,bi me kregala,ker po njeno sem glih tapravauser posted image In niti ne govorim,da hujšam,no,delam se,da ne.

Sedaj pa prosim za odgovore in kje bi jaz dobila Tefalovo vago.Vem,da sem jo že iskala in ne našla.Nasjraje bi jo po intrenetu naročila in po pošti domov.Samo kje?


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

clock-img

07.06.2010, 22:25

clock-img

kenka

pencil-img

198

Valči, živjo. kar k tašči se hodi tehtat. kaže manj. user posted image

drugače te tehtnice kažeko cca. do 0,5 kg razlike. preverjeno pri moji, mamimi, sestrini ter eni specialni. načeloma če se tehtaš na isti tehtnici ... itak vidiš razliko. user posted image

načeloma so dobre tudi druge digitalne tehtnice in ne samo tefalova ... npr. v merkurju jih imajo celo paleto (se mi zdi, da so imeli tudi tefalovo).



clock-img

08.06.2010, 07:45

clock-img

Sunny Morning

pencil-img

2626

valči user posted image user posted image user posted image

A, če kupiš Tefal vago in potem spet najdeš eno, ki bo kazala manj, boš pa tisto kupila? user posted image Po moje sploh nima veze koliko ti katera kaže. Mogoče je pa taščina "pokvarjena" in ne tvoja. user posted image Če se vedno tehtaš na svoji lahko ravno tako spremljaš svojo težo. Po oblekah se pa najbolje pozna.Škoda €, po moje.


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

clock-img

08.06.2010, 08:25

clock-img

valči

pencil-img

2344

user posted image saj imate prav,samo saj veste,je pa fajn,ko je cifra malauser posted image
Bom si verjetno res kasneje kupila Tefalovo,ko ta crkneuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

clock-img

18.06.2010, 12:43

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

18.06.2010, 13:26

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

pri tehtnicah je pomembno, da se tehtaš na trdi podlagi (itison odpade, ravno tko preproge), vedno na istem mestu in na čimbolj ravni površini.



_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

clock-img

29.06.2010, 09:27

clock-img

2violina

pencil-img

505

svojo težo lahko  preveriš v lekarni. Tam ti sigurno pokaže prav, saj so takšne tehnice redno servisirane in preverjene.
In tako boš ugotovila katera tehnica kaže prav, tvoja ali taščina.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem