cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Težave z dojenjem

clock-img

31.03.2007, 19:27

clock-img

fusia

pencil-img

612

Me zanima, če je imela katera tak problem kot jaz in kako ga je rešila? Moj mali je namreč pravi lenušček za sesanje. Ponavadi po nekaj požirkih zadrema in ga ne morem več pripraviti do tega, da bi še pil. Ga zbujam in  zbujam in potem začne cucljati bradavico ampak na ta način nič ne priteče.
Od začetka sva se dojila tudi po uro in pol, da se je najedel (ali pa bolj zaspal od utrujenosti?). Potem pa sva začela dodajati, ker ni nič napredoval.
Zdi se mi škoda, da dodajam, ko pa imam vsaj po mojem, mleka dovolj. Ne vem, kaj naj naredim. Samo kdaj pa kdaj mu uspe sesati tako kot je treba zato vidim, da zna, če hoče.
Se da to kako rešiti?

clock-img

31.03.2007, 19:29

clock-img

Strawberrie Cherrie

pencil-img

7788

Poizkusi ga božati po ličku ali žgečkati po podplatih.
Da ostane buden.

clock-img

01.04.2007, 09:54

clock-img

karin412

pencil-img

747

Jaz ne vem iz lastnih izkušenj, samo pokliči svetovalke za dojenje od LLL, ali pa se pri njih celo oglasi, one že vedo.

clock-img

01.04.2007, 15:46

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

01.04.2007, 16:39

clock-img

Anonimen

Kot so ti že povedale, previjanje pred dojenjem in razne tehnike žgečkanja user posted image .

Koliko je pa star dojenček in kako napreduje? Malo večji dojenčki se najedo v nekaj minutah, naprej je samo crkljanje. Če napreduje in če se tebi mleko dela (povpraševanje-ponudba) skoraj gotovo poje dovolj.

clock-img

01.04.2007, 17:56

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Naša je tudi na začetku ful dolgo jedla in pogosto. Potem pa si je ustvarila svoj red. Tako da mislim, da rabijo user posted image  malo časa, da se navdijo na vse skupaj user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem