cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Težave s pristavljanjem

clock-img

24.02.2007, 22:20

clock-img

Anonimen

V porodnišnici sva imele z user posted image  kar precej težav s pristavljanjem, pomagale so nama sestre a predzadnji dan nama je dojenje super steklo! user posted image
Potem doma do par dni nazaj ni bilo nobenih težav, user posted image  je zagrabila v prvo in lepo je jedla. Zadnje dva, tri dni pa kr neki. user posted image  Enostavno ne zagrabi bradavice, če pa jo že, pa malo potegne in takoj spusti in se dere kot jesihar. user posted image  Nimam pojma kaj delam narobe, saj smo se lepo naučile.
Mleka mam dovolj, saj ne sam da teče, če stisnem celo špricne ven, prepolne prsi tud niso, ker sčasoma sicer zagrabi in potem lepo jé 20 minut skupaj. Dojim jo isto, v istem položaju kot prej. Soora nima v ustih, da bi jo kaj bolelo.
Je pa res, da se to večinoma dogaja ponoči ali zvečer, ko je zaspana. Tok sem jo že naštudirala, da je prekmalu ne smem vzeti iz posteljice, ko se šele prebuja, ker se ji še ne da vleči, ampak ne pustim je pa tud ne, da se začne orenk jokati.
Jé na dve uri in recimo da se tkole joče ene trikrat v celem dnevu, drugače vedno lepo zagrabi. A je res sam tok zaspana? Sam problem je, ker se tkole čist znervira in zbrihta in potem noče zaspati nazaj. user posted image
Da ne govorim kako veselje je to zame, ko vleče bradavico na vse strani in stokrat zagrabi in spusti. user posted image
V glavnem, ma kdo kakšno idejo, kaj za user posted image  delam kar naenkrat narobe? Ali kako naj delam, da bo prav?

clock-img

24.02.2007, 22:31

clock-img

MALINČICA

pencil-img

1007

Mogoče pa ti mleko takoj ne steče ven, pa ona tisti trenutek nič ne dobi v usta in protestira. Poskusi si naslednjič, ko bo spustila, malo stisnit bradavico, da ji kak kapljica mleka steče v usta, mogoče bo potem pograbila....
Ne vem kaj bi ti drugega svetobvala.

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

clock-img

24.02.2007, 22:34

clock-img

Miss Piggy

pencil-img

1936

Mene tole na kolike asocirauser posted image . Po moje je lacna in bi jedla, ampak jo zraven sraufa. A zraven kej nogice krci?

clock-img

25.02.2007, 07:35

clock-img

Anonimen

Ne eno ne drugo. Sej pravim, da če stisnem priteče, celo špricne ven mleko. user posted image
Kolike pa tud po mojem niso, ker je to samo takrat, drugače ful malo joka. user posted image

Zdaj zjutraj je čisto lepo jedla, ponoči ga ja tud mal sračkala, zvečer je bla pa najbolj kriza. user posted image

clock-img

25.02.2007, 08:38

clock-img

Miss Piggy

pencil-img

1936

Ja sej krci se ponavadi  pojavljajo v vecernih urah in ne cez cel dan.

clock-img

25.02.2007, 08:51

clock-img

Anonimen

Ja, krčki so predvsem zvečer, po moje je to to.

clock-img

25.02.2007, 08:57

clock-img

altati

pencil-img

5724

Čisto normalen novorojenček je, ki je zvečer utrujen od vsega novega in pač malo pojoka....Hijenca, nič ne delaš narobe, niso kolike, mleko imaš....Minilo bo! Kar pogumno naprej! Verjemi!

clock-img

25.02.2007, 19:40

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

26.02.2007, 11:13

clock-img

Baucka

pencil-img

568

Moja se je bunla, ko ji je preveč hitro teklo. Ko se je umaknila je kar špricalo. Sem si malo ven strinila in je bilo vredu.




_____________________________

Gremo veselo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem