cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Tandemsko dojenje in prvo mleko

clock-img

04.12.2007, 23:28

clock-img

Paštetka

pencil-img

7346

Ti si bolj na tem dojenju domača. Sem že šla spat, pa sem nekaj razmišljala in zdaj ne morem zaspati, ker ne najdem odgovora user posted image

Ko se novorojenček pristavi 1. , priteče prvo mleko, ki je izredno bogato s protitelesi, ima ogromno Maščobe...v glavnem vse naj, naj. Potem se pa kvaliteta mleka spreminja, lahko rečemo enostavno z rastjo in potrebami dojenčka. 

Zdaj pa mi ne da miru, kako za vraga je potem s tem tandemskim dojenjem. Namreč če dojiš že enega otroka,kaj potem dobi novorojenček kot prvo mleko? A tisto mleko, ki ga že pije ta 1. otrok torej brez teh izrednobogatih in pomebnih vsebin, ki ga vsebujejo prve kapljice "mleka"user posted image  ali tisto že bolj vodeno mleko, ali se to mleko v hipu vse na glavo obrne in teče za novoroječka mlekouser posted image ....

Upam, da štekaš moje vprašanje.

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 5.12.2007 21:57:03 >

clock-img

04.12.2007, 23:52

clock-img

Raho

pencil-img

4143

Upam, da boš zadovoljna tudi z mojim odgovorom. Sicer nisem Seven, ampak to pa vem. Telo reagira na novorojenčka in ne na večjega doječega se otroka. Se pravi, da se ti avtomatično začne tvoriti kolostrum. In ker imam naslednji teden PDP ter dojim še tudi tavečjega, ti lahko zagotovim, da je res tako. Meni se več ne tvori mleko, ampak kolostrum, ki že čaka pripravljen tudi za novorojenko.user posted image

clock-img

05.12.2007, 07:49

clock-img

Paštetka

pencil-img

7346

Raho, hvala za odgovor. In kaj pravi tvoje dete na okus "novega mleka" ?user posted image

clock-img

05.12.2007, 11:12

clock-img

Raho

pencil-img

4143

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Raho, hvala za odgovor. In kaj pravi tvoje dete na okus "novega mleka" ?user posted image



Njemu je tako ali tako vse všečuser posted image . Sem mislila, da mu kolostrum ne bo - aha, sem mislilauser posted image user posted image user posted image

clock-img

05.12.2007, 16:07

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Upam, da boš zadovoljna tudi z mojim odgovorom. Sicer nisem Seven, ampak to pa vem. Telo reagira na novorojenčka in ne na večjega doječega se otroka. Se pravi, da se ti avtomatično začne tvoriti kolostrum. In ker imam naslednji teden PDP ter dojim še tudi tavečjega, ti lahko zagotovim, da je res tako. Meni se več ne tvori mleko, ampak kolostrum, ki že čaka pripravljen tudi za novorojenko.user posted image




Paštetka, Raho je super napisala. Sestavo mleka spremenijo nosečniški hormoni. Takrat pač še tavečji kolostrum papca. Nič hudega, če njega ne moti...


user posted image

Lepo bodi!

Raho, saj enkrat se bodo odstavli menda? user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 5.12.2007 21:57:37 >


_____________________________

Gospa sem.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem