cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Tamponi

clock-img

02.12.2005, 10:40

clock-img

Tiamo

pencil-img

3782

Menstruacijo sem dobila že 2 mesec po porodu. Rodila sem pred 4 meseci. Bila sem šivana, 5 notranjih in 4 zunanje šivov, bolečino kdaj pa kdaj še čutim. Pri spolnem odnosu me še vedno boli k hudič user posted image

 
Punce, kdaj se po porodu začele uporabljati tampone?
 
Lp Tia74
 

clock-img

02.12.2005, 10:44

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Jaz sem dobila user posted image  šele 16 mesecev po porodu. Če bi takoj po porodu začela uporabljati tampone, bi jih verjetno še zdaj iskali kje v meni user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

02.12.2005, 10:53

clock-img

Tiamo

pencil-img

3782

he, he, he Muki, ta je pa dobra.....mene je pa strah, da bom imela probleme s vstavljanjem tampona, ker me še vedno boli (so me tok čudno zašili, ko S imam občutek, da sem spet devica k me tok boli user posted image )...vidiš na to pa nisem pomislila, da ga potem ne bom več našla.

clock-img

02.12.2005, 10:55

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Ja, saj boli res, ta fifika hudičeva. Mene še zmeraj, ko se vreme meša zbada notri, tak da točno vem kdaj bo dež user posted image  user posted image  user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

02.12.2005, 10:57

clock-img

Tiamo

pencil-img

3782

K se vreme menja je hudič... se mi zdi, da bi se lahko zaposlile, kot vremenarke user posted image user posted image

clock-img

02.12.2005, 11:01

clock-img

mia-2

pencil-img

397

Jest sm jih začela uparabljat pri prviuser posted image  po porodu. Sem vprašala ginekologijo pa je rekla da lahko-sam ponoč ne.Bolelo me ni nič, res pa je da nisem bila nič prerezana in nič šivana.

clock-img

02.12.2005, 20:40

clock-img

Lana_s

pencil-img

1092

Jaz sem jih začela spet uporabljat pri drugiuser posted image , to pa je bilo že 2 meseca po porodu, samo me je ful bolelo pri vstavljanju in mi je šlo zelo počasi. Sem tudi bila fejst šivana in sem si jih s strahom vstavljala. Kasneje pa ni bilo več težavuser posted image

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem