cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Tablete jabolčni kis.....

clock-img

21.11.2006, 17:53

clock-img

Bubamaraa

pencil-img

6822

Mene pa zanima, če jih je katera jedla in če je kej shujšala???


Ker jaz poznam eno znanko, ki jih je jedla in po njih shujšala 15kg, ampak se je tud pol hitro nazaj zredila....

Me pa zanima, če ima še katera kakšno informacijo.....user posted image

lp  Romana


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


clock-img

21.11.2006, 18:26

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Samo s tabletami po mojem ne boš shujšala, če ne boš hkrati spremenila še prehranjevalnih navad. Na žalost ni nobenih čudežnih tabletk, zaradi katerih bi kar shujšala.

_____________________________

lp

clock-img

21.11.2006, 20:04

clock-img

Anonimen

To je po moje larifari, kot vse, ki se kar tako kupijo.

So pa ers ene, ki vplivajo na apetit, prav na center v možganih. Reče se jim Adipeks retard, ampak so prosto prodajo v Evropski uniji prepovedali, tako da se jih dobi samo še na recep ali pa mogoče tudi na Hrvaškem.

Jaz sem jih jemala pred leti in res delujejo. Koliko so zdrave, je pa seveda druga.

clock-img

22.11.2006, 08:27

clock-img

Alisa

pencil-img

1808

Glede tablet z jabolčnim kisom - jaz sem jih pred leti jemala in sem takrat shujšala za 10kg, potem pa sem začela pit po nasvetu neke gospe vsako jutro 0,003 kisa ( štamperle) z 2dcl vode in žlica medu. ogoče ti bo na začetku mal neprijeten okus ampak se navadiš. Še zdaj to pijem pred vsakim obrokom in kilažo zaenkrat še držim. Med nosečnostjo nisem zdaj po rojstvu malčka pa spet in sem prišla počasi v 3. mesecih nazaj na svojo kilažo s katero sem zadovoljna.
Imala sem 65 kg preden sem začela z vsem tem zdaj pa imam 48kg.
Vendar se moraš poleg tega še vedno vsaj malo gibat- npr; vsak 1h sprehod na dan.
Srečno!

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.


clock-img

28.11.2006, 18:08

clock-img

kapica

pencil-img

5103

Jaz sem tudi z jabolcnim kisom shujsala. In sicer iz 63 kil na 52. In se vedno drzim to tezo, zadnje mesece sem se za tri kilce zredila, ker se nisem dovolj gibala.  Kis sem pa pila samo na zacetku,potem pa ne vec.

Ampak Alisa, ali ni 48 kg malo pretirano?

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

clock-img

28.11.2006, 18:10

clock-img

Anonimen

user posted image  Kako si pa pila jabolčni kis in v kolikem času si toliko shujšala?

clock-img

01.12.2006, 15:25

clock-img

kapica

pencil-img

5103

Mekeke, shujsala sem vse skupaj v priblizno enem letu. Torej lepo pocasi. Ampak na zacetku so sle kilce mal hitreje, potem pa pol pocasi. Kis sem pila samo na zacetku, ne vem ce je bilo vsega skupaj dva tedna, no , mogoce malo vec. se res ne spomnim. In sicer sem si naredila zlico kisa v kozarec vode in pila pred, med in po jedi. Pa je bilo ocitno dovolj, da je organizem zacel drugace delat. Sem pa tudi pazla kaj jem, nic mascobe, nic sladkega, veliko gibanja, tako da vse skupaj je pomagalo user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

clock-img

02.12.2006, 19:22

clock-img

Anonimen

Jabolčni kis - kapsule:
- uravnava PREBAVO IN ČISTI ORGANIZEM, in je s tem vzpodbuda ZDRAVEMU HUJŠANJU IN RAZGRADNJI CELULITA
- ZMANJŠUJE ŽELJO PO HRANI
- pomaga pri VZDRŽEVANJU željene TELESNE TEŽE

Priporočljiv je tudi pri: povišanih maščobah v krvi, pri vzdrževanju normalne ravni sladkorja, pri težaveh s prebavo, pri ledvičnih težavah in infekcijah urinarnega trakta, pri blaženju težav artritisa ter revme, pri razširjenih venah, pri razstrupljanju krvi, pri povišanem tlaku.

Lahko pa tudi napitek z jabolčnim kisom zjutraj na tešče tako kot je napisala Alisa in pred vsakim obrokom ker pospešuje prebavo in s tem preprečuje da bi se hrana predolgo presnavljala. Zelo priporočljivo je tudi, da se ta napitek popije tudi zvečer pred spanjem, ker spodbuja topljenje maščob. Spimo in hujšamo hkrati user posted image user posted image
Na spletnih straneh je ogromno napisanega o zdravilnih in ugodnih vplivih jabolčnega kisa.


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem