cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Ta nove, vztrajne...8.d(S)

clock-img

13.11.2006, 07:31

clock-img

Barbel

pencil-img

51

Živjo,

je minil vikend in 2 žura - in nekaj grehov. Torej danes sadje, da se malo spucamo.

z: banana + jabolko
k: kaki
v: čežana
Bomo vztrajale.
Lep vitaminski dan,

_____________________________

Ba

clock-img

13.11.2006, 09:20

clock-img

mala Tinka

pencil-img

185

Jutro!
Jaz sem se za danes založila s sadjem, ki je trenutno na voljo (jabolka, pomaranče, mandarine, hruške,...), imam pa pripravljene tudi suhe slive in marelice, če bo kriza. Nabavila pa sem si še semena ( lan, sezam, sončnice, ...)
Za kosilo mam namen skuhat zelenjavno juhico - da bo nekaj toplega.

Sem pa šla pozdravit tudi tehtnico, ki je pokazala 1 kg manj kot prejšnji teden user posted image .
Torej 74 kg in ITM: 23,6

clock-img

13.11.2006, 09:29

clock-img

ELENCA

pencil-img

81

Živjo!

Jst sem bla čez vikend zelo pridna, nobenih grehov, mogoče včeraj zvečer malo preveč čokolade, sam sem se mogla založit do naslednjega OH-dneva user posted image !

danes pa spet tole sadjeuser posted image , tudi jst bom kako zelenjavno juhico popoldne pojedla, da bom lažje zdržala, pa velik vode je treba pit...

Moja vaga je tudi danes pokazala 1,5 kg manjuser posted image user posted image user posted image , sem pa danes zjutri dobila še teto na obiskuser posted image ..

no drage vztrajne, bodite pridne in ne grešite user posted image

clock-img

13.11.2006, 09:45

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Ojla!

Včeraj po reglcih - ker so bile dovoljene laščice, prejšnja 2 dneva pa z grehi. user posted image  Danes pa sadje in nič drugega. Sem si zabičala.

Kile sicer kažejo 0,6 kg manj kot  prejšnji teden (a se čudim, kar sem es grešila), ITM pa 0,2 manj. user posted image user posted image user posted image
Punce - držite se jedilnika - le tako je uspeh zagotovljen. Pa mene še spodbujajte, ker sem največji grešni kozel tukaj.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

13.11.2006, 11:09

clock-img

KIKI****

pencil-img

1955

Tu jaz se oglaša-presneti praznikiuser posted image user posted image user posted image
kaj šele bo za novo leto oz kar čez cel december saj vsak vikend praznujemo vsi so reojni v decembuuser posted image user posted image user posted image
no vaga je pokazala -2,5 kg  sem mislila da bo vsaj -3 pa saj ni čudno pri vsemtem nažiranju v soboto. upam da bo v ponedeljek zopet vsaj -2 tak da vsak teden 2 pa bo na koncu meseca -9-pa bom po 5 mesecih prava manekenka user posted image user posted image

lp

clock-img

13.11.2006, 12:48

clock-img

Anonimen

8.dan  SADJE
Ta teden sem shujšala za 3 kg!user posted image
TEŽA in ITM,6.11.2006:72 kg/26,8
TEŽA in ITM,13.11.2006:69 kg/25,7

Danes bom jedla mandarine,banane in še kaj.user posted image

Men je prav kul hujšat trenutno.Moram še mal športat začet.Moj dela v fitnesu,pa bom šla kaj na obisk.:)


clock-img

13.11.2006, 20:22

clock-img

Anonimen

Jaz sem pa user posted image  dobila. In sem vsa napihnjena. Pa še kile so šle gor zaradi tegauser posted image .

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem