cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Ta nove, vztrajne...16.d(S)

clock-img

21.11.2006, 10:28

clock-img

ELENCA

pencil-img

81

Kje ste vse sotrpinke? Danes imamo na jedilniku vitaminčkeuser posted image , upam da bom zdržala... Sem slabe volje ker mi je zjutraj tehtnica pokazala več kot včeraj, nevem zakaj ne gre nič doluser posted image , a so krive tabletke ker sem jih spet začela piti?
Kako pa kaj pri vas kilce kažejo? Jst mislim, da bo treba začeti telovaditi...

Danes sem pa že pojedla jabolko, sledijo pa še mandarince, mal oreščkov, pa popoldne kakšen sataraš ali pa pečene paprike, če bo potrebno, če ne pa samo sadje.

No lepo hujšajte še naprej in bodite pridne!

clock-img

21.11.2006, 10:39

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Ojla!
Danes smo na zdravi hrani. user posted image  Sem že pospravila 2 jabolki. In bom zdržala do konca dneva le ob sadju.
Do sedaj imam 2 kg manj (no - 30 dag manj, kot 2 kg), a z današnjim dnem vred bo točno 2 kg manj). user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

21.11.2006, 11:05

clock-img

KIKI****

pencil-img

1955

živjo tudi jaz sem danes na sadju-4 mandarine, 2 jabolki in 1 banana čez dan ter zvečer 1 kolobarček ananasa.

lp

clock-img

21.11.2006, 11:14

clock-img

Anonimen

Ooooo, saj res!
Ananasov kompot! Mljask.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem