writing-img

Ta nove"....12.dan

clock-img

28.10.2005, 06:25

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Ola,
Pa sem spet na šihtu....jaz bi pa še takooooo rada malo potegnilauser posted image

Sicer smo pa spet na sadje priklopljene danes. Pa mi je to kar všeč.
Eko, zdele sem še na čaju, pol bom grenivki pojedala, imam pa še 2 hruški danes s seboj. Za južno kar 2 banani, zvečer pa sploh ne vem, če mi bo kaj pasalo.


lp

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

28.10.2005, 07:13

clock-img

AnBan

pencil-img

775

Ojla,
mene pa nekaj zanima...ali lahko zamenjam dneve med sabo, tako da bi namesto B-OH-Š-S-B-OH...imela B-OH-Š-B-S-OH ali pa da bi enega Š spustila?
Gre namreč zato, da gremo za 1.november domov, po dolgem času in moja mami tako dobro kuha in jo že zdaj skrbi kaj mi bo skuhala, da bom lahko jedla in da pa ja ne bom imela sadnega dneva, če pridem domovuser posted image user posted image

clock-img

28.10.2005, 07:32

clock-img

Anonimen

An ban, če boš to naredila enkrat v času diete ne bo nič hudega.

Cukr, kako pa tvoja prebava?

clock-img

28.10.2005, 07:36

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

po moje, da se bo zrihtala. Pa saj je logično, da sprememba prehranjevanja  vpliva na prebavo. Je zdaj bistveno bolje, kot je bilo pred dnevi.

An ban, tudi jaz sem mnenja, da komot zamenjaš dneve. Ampak seveda ne prevečkrat. tudi jaz sem že premišljevala o tem. Ampak se bom potrudila preživet na sadju, čeprav bo polno hrane naokoli.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

28.10.2005, 08:13

clock-img

asija

pencil-img

149

Jutro,

danes pa sadje.user posted image Sem že komaj čakala, ker kile zelo počasi grejo dol. Kaj mislite, da premalo pijem? Včasih popijem 4 l vode, včasih pa samo 1l. user posted image user posted image Včasih enostavno pozabim piti.

Koliko ste že šle dol?

clock-img

28.10.2005, 10:14

clock-img

rikica

pencil-img

294

Oj.Asija saj bodo šle kilce dol boš vidla.Samo lepo počasi.Ker če hitro hujšaš potem ko nehaš dobiš vse nazaj ali pa še več.Po moje nene premalo piješ.Saj piješ vodo ne?Ne kakšne sladke sokove?Jaz se bom vagala v ponedeljek.Meni tudi prav paše sadni dan.S tem da imam za kosilo zelenjavo.Uživajte v prečudovitem sončku

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem