cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

TV in računalnik po porodu

clock-img

15.06.2009, 13:17

clock-img

zaspančka

pencil-img

313

Mene pa zanima, če je res, da po porodu nekaj časa ni dobro gledati T in biti pred računalnikom, ker si ful uničiš oči?

Predstavljam si, da to drži za mamice, ki so se ful napenjale pri porodu. Kaj pa tiste, ki smo imele lahek porod z minimalno pritiskanja?


_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara

clock-img

15.06.2009, 13:20

clock-img

Anonimen

Mene so ful pekle oči, če sem bla več kot 15 min za računalnikom. Na začetku sem se kar izogibala TV-ja in računalnika, mislim, da cca. 2 meseca. 

clock-img

15.06.2009, 13:42

clock-img

ribica.

pencil-img

2165

meni je že mama svetovala, da naj v porodnišnici ne berem, naj raje spočijem oči. Bom rekla, da vsem vražam babic ne verjamem, samo pri tem sem jo pa upoštevala.

clock-img

15.06.2009, 14:44

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

Jaz imam kar močno dioptrijo (-4 na obeh očesih) in se mi je stanje med nosečnostjo občasno poslabšalo. Kar megleno sem videla. poklicala sem okulista in svetovali so mi, naj počakam porod in še par mesecev, potem pa pridem na pregled, ko se bo stanje stabiliziralo. Pritisk, voda, nihanje hormonov... vse to lahko vpliva na spremembe vida.
Da bi pa samo gledanje TV škodilo... to pa ne vem, če kaj bolj kot takrat, ko nisi noseča.
Sicer pa ne skrbi- po porodu sigurno ne boš imela časa gledati TV user posted image

clock-img

15.06.2009, 16:49

clock-img

blazka

pencil-img

554

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka


Sicer pa ne skrbi- po porodu sigurno ne boš imela časa gledati TV user posted image



Ja, lahko pa da bo novorojenček veliko spal, itak ne smeš kaj dosti migati takoj po porodu, kaj pa češ drugega delat, kot televizijo gledat, spat al pa brat. Skuha, zlika in opere itak mož user posted image .

clock-img

15.06.2009, 17:16

clock-img

Anonimen

Mene pa zanima, če je res, da po porodu nekaj časa ni dobro gledati T in biti pred računalnikom, ker si ful uničiš oči?

Predstavljam si, da to drži za mamice, ki so se ful napenjale pri porodu. Kaj pa tiste, ki smo imele lahek porod z minimalno pritiskanja?



Mislim, da drzi.
Jaz sem med porodom spala, pa mi ekran kar nekaj casa ni pasal.

clock-img

15.06.2009, 20:46

clock-img

lukec

pencil-img

2260

Jaz sem brala že v porodnišnici pa ni bilo posledic.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

clock-img

15.06.2009, 22:52

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Mene so bolele oči, če sem gledala tv ali brala.

clock-img

16.06.2009, 14:51

clock-img

annya

pencil-img

216

Jaz nisem imela nobenih takih "problemov", tako da prvič slišim za to...(pa sem imela normalni porod)...

clock-img

16.06.2009, 14:52

clock-img

hothien

pencil-img

137


IZVIRNO SPOROČILO: zaspančka

Mene pa zanima, če je res, da po porodu nekaj časa ni dobro gledati T in biti pred računalnikom, ker si ful uničiš oči?
Predstavljam si, da to drži za mamice, ki so se ful napenjale pri porodu. Kaj pa tiste, ki smo imele lahek porod z minimalno pritiskanja?




Ne, ni res.

_____________________________

Do I look like I give a shit?

clock-img

16.06.2009, 14:55

clock-img

arupnik3

pencil-img

1234

ojla

jst sm v porodnišnici nenormalno veliko brala ker mi je ful pasalo problemov z očmi zaenkrat nimam so mi pa vsi svetovali minimalno gledanje v TV in rač..... zakaj ne vem ampak baje ni dobro

bomo vidli kako bo na dolgi rok

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem