cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

TUTkeeeeee

clock-img

28.02.2006, 20:05

clock-img

Boni3

pencil-img

459

Jest bom jokala,od vikenda naprej sem ful žalostna,danes pa še požrešna.Zjutraj banana in kava,opoldan sendviček(res,da majhen ampak bil je)pa konzervo tune,popoldan 1 krof,zdele pa sadje in grisine,zdele pa resno razmišljam o nuteli.Pa to ni res.Mi gre kar na jok.A mislite,da je to kaka kriza al kaj? Do zdej se mi ni kej takega dogajal...Pa te kile,za boga ne gredo pod 60.Jokalaaaaaaauser posted image

clock-img

28.02.2006, 20:21

clock-img

Anonimen

Kja je to TUTkeeeeeee? A je to kakšna shujševalna skupina?

clock-img

28.02.2006, 20:41

clock-img

Boni3

pencil-img

459

Ja,izpeljanka od TUT,smo začele konec januarja,zdej pa ni nikjer nobeneuser posted image user posted image  pol se pa sama s sabo pogovarjam. No v bistvu zdele s tabo.

clock-img

28.02.2006, 20:55

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Boni 3 - kar k nam ODLOČNIM poškili, pa še DIVE se pridružijo jutri, pa ne boš več tako sama. So pač obupale - saj so pri nas tudi, a nas je bilo več, pa se ne pozna tako.
Kateri dan pa imaš danes? Po tem, kar si napisala, da si pojedla, ni nobeden, ki bi sodil v dieto. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

28.02.2006, 20:58

clock-img

Anonimen

Aja, Boni3, potem si pa kar daj duška.user posted image  Ali pa se res kam priključi, da se ti ne bo treba sami s sabo pogovarjat, če ti ne paše.user posted image

clock-img

28.02.2006, 20:59

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Boni, jaz sem ena od "odpovedanih" Tutk. jutri se bom pridružila Divam. Sem pa vztrajala dolgo pri Tutkah, potem pa sem zaradi takšnih in drugačnih problemčkov začela ŽRET!!!

user posted image user posted image user posted image

clock-img

28.02.2006, 21:07

clock-img

Boni3

pencil-img

459

No pol se bom pa k Divam prepisala,da ne bom sama "safer furala" tlele okrog hrana.Aja laleval,drugače sem mela pa danes sadni dan+oh+b+.....Mi je zdele kar malo čudno v želodcu,tolk sem se najedla...svašta. Naj3 ti pa glej,da mi jo spet kam ne zbrišeš a prav?user posted image

clock-img

28.02.2006, 21:08

clock-img

Boni3

pencil-img

459

Malo sem pol pismena,hotela sem napisati okrog hrane in Naja3

clock-img

28.02.2006, 21:10

clock-img

Anonimen

Samo ne vem, če ne bodo tele Dive sedaj Bombe. Da jih ne bosta falili!user posted image

clock-img

28.02.2006, 21:42

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Jst pa jutr z Montignacom začnem. Držte pesti da dam dol od 10 - 15 kilc.
Boni3 držim pesti, da ne obupaš in spelješ dieto do konca. Meni namreč dvakrat ni uspel. Obakrat sem zdržala samo mesec in pol.

LP, D


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

01.03.2006, 08:27

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Tutkeeeeeeeeeeeeeeee
Ja kar nekaj časa sem se tudi jaz sama s sabo pogovarjala, pol sem pa tudi jaz nehala sploh čist. Pa ne jest ampak hujšat.user posted image user posted image
Tolk sem tudi jaz žalostna, ker mi ne gre pod 60. Pa bi moral it še 4 kile, pol bi bla pa user posted image zeloooooovesela. To je moja idealna teža. Pa bom očitno morala tudi trebušnjake delat in kej tečt začet. Ja boni3 nisi sama. Tudi druge imamo podobne težave kot ti. Res ne razumem, da ene shujšajo toooolk, medve z boni3 pa teh par kilc ne.user posted image   No sej vem odgovor, sam se mi ne dopade!!!!!!!!!!!!!!

Aha še to. Nisem več tutka, saj jih ni ampak bomba!!! Jih je tam več in bom kar od začetka začela, tako bo bolje, da ne bom sama. Tutke, kr k drugim skupinam se pridružte, bo lažje za nas.

clock-img

01.03.2006, 18:31

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Aja, saj res Bombe bomo ne Dive user posted image user posted image  Ja toliko je bilo okoli teh imen, da sem zamešala. user posted image
Boni, ne bom je nikamor zbrisala tokrat, vsaj do nadaljnega ne. user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem