cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

TUT ne vem kateri dan S

clock-img

24.02.2006, 13:14

clock-img

Boni3

pencil-img

459

Čao ženske,kje ste vse? Jest sem vas malo prešpricala,ampak nisem odnehala.Dkg gredo počas pa ziher dol,celulitek tudi,ampak nisem pa več tako sigurna,da bi rada 10 kg shujšala,kot sem mislila. Se mi zdi,da bom pol že malo čudna.Mal rite pa joškic bi pa še imela.user posted image user posted image  No ja zdej pa resno,a ima katera idejo kaj jesti za prilogo namesto solate.Jo namreč ne jem in potem mlatim olive,ali pa koruzo (kadar se sme) moj lubi mi je zadnjič rekel,da pojem več oliv kot v kaki veliki pizzeriji in kar drži.Ideje....Kako se pa kaj ve držite? Aja jest sem opazila,da se fuuuul dobro počutim,ker ločujem hrano.Se mi zdi,da sem ful lahkotna in fit.No kaj se oglasiteuser posted image

clock-img

24.02.2006, 13:37

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Ojla,
jaz tudi ne jem solate oz. ne jem ničesar, kar je okisano. ZAto pa pojem veliko kuhane oz. dušene zelenjave....pač brez dodatkov. Ampak jaz jo tako obožujem.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

24.02.2006, 14:00

clock-img

Boni3

pencil-img

459

Jao cukrček,končno ena taka ko jest.No pol me čist razumeš,kako je če rečeš,jest pa ne jem solate in slišiš:Ja kako ne ješ solate,ja kaj pa sploh ješ,boš zbolele,kako pa poješ potem kosilo k je tolk suho brez solate....halooo. Jest si naredim še kako korenje,ali pa grah,cvetača je ze v sklopu pogojno užitne zelenjave itd... Hvala ti za predlog,btw a ti zdej skozi tako naprej ločuješ,ali ješ tako kot si prej?

clock-img

24.02.2006, 16:45

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Ja, ja, poznam to...."ja kaj pa sploh ješ??", "zanimivo da ne ješ zelenjave "(kao da je samo solata zelenjavauser posted image )  in podobno...jooooj
Jaz imam drugače vso zelenjavo ful rada....samo  jo pač jem samo kuhano.



Ja, jaz sem zdaj mesec in pol po koncu diete. 1. marca začnem še eno rundo.
Držim se pa tko tko....večino še vedno ločujem po obrokih, a tudi to ne vedno. Pa sem shujšala še 3 kile.  mislim da je najpomembneje to, da pač ne melješ cel dan.
Da se navadiš jesti tri obroke in to je to.




_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

24.02.2006, 18:04

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Danes je 33.dan in na jedilniku je sadje. Ja sem kar mal odnehala odpirat teme, ker sem bila sama in se mi ni ljubilo več. Ta teden po vodnem dnevu sem se držala diete brez prekrškov, vendar glejga zlomka........ danes sem se tehtala in imam eno kilo več kot v torek.user posted image user posted image user posted image user posted image  ..in kaj je sledilo od jeze imam vsesplošni dan................jedla sem sadne skutke, segedin in polento, v službi smo imeli čudovite narezke, ker je imela ena okrogli rojstni dan.............svašta sem danes pojedla in to od jeze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
Torej kaj sledim jutri.........voda.user posted image  No to bomo pa še vidli.

clock-img

27.02.2006, 19:23

clock-img

Boni3

pencil-img

459

Joj Maja,men se je tudi nekaj podobnega zgodilo.Se bila včeraj čist hin,stopim na vago in sem imela toliko kot ne začetku dietkanjauser posted image Me je kapka trofla,pa nisem nič grešila,halllo? Od kje pa zdej to? No,danes sem šla pa mal večkrat na Wc in sem na spet ok.Kaj pa vem,mogoče je blo pa tolk vode al kaj? No v glavnem,ne odneham pa pika

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem