cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

TUT - 9.DAN

clock-img

31.01.2006, 07:32

clock-img

NINA1

pencil-img

144

ojla
ste že stopile na vago, jaz že in sem veselauser posted image  pokazala mi je -3kguser posted image .no kako pa kaj pri vas kaže vaga?
nisem nič grešila včeraj, sem pa šla ob 20.00 že spatuser posted image , da sem potlačla lakoto.
danes pa bom jedla jogurte in kruhek,mjami.
lp

clock-img

31.01.2006, 07:36

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Si pa pridnauser posted image user posted image user posted image

clock-img

31.01.2006, 07:59

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Bravo, Nina1user posted image  Kar tako naprejuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

31.01.2006, 08:03

clock-img

NINA1

pencil-img

144

ojla cukr,
kako pa si ti kaj, se kilce držijo?user posted image
lp

clock-img

31.01.2006, 08:10

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

orng se me držijouser posted image

Ja, tko je......po dieti sem še eno zgubila in sedaj mi lepo stojijo. Stanje zadovoljivo. Itak pa 1. marca še eno rundo izpeljem. Mater bom pol fletnauser posted image  jaouser posted image  Bom že kar mal kičasta

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

31.01.2006, 08:14

clock-img

NINA1

pencil-img

144

te sploh ne bom prepoznala če te srečam user posted image , a se kej dobivate?
si šla kej po nakupih?
lp

clock-img

31.01.2006, 08:30

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Ja, z Anito se kar naprej srečujeve. Karle pa že nekaj časa nisem videla.

V nakupih sem pa tud bila. Zdaj si vsaj kaj lepega lahko privoščim in zdej ne mislim šparat. Ok, zdaj še malo, poleti bom pa vse sprot zagonila, kar bom zaslužla.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

31.01.2006, 09:41

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Živjo

Tudi men je šlo dol, čeprav sem med vikendom žrla. Včeri sem bla pa disciplinirana in sem celo zdržala.
Moja teža danes zjutraj - 1,5 kg. Sem kr vesela, da se je sploh kej premaknil.
Al sem si skos govorila, če druge lahk shujšajo za 15, 20 kil, pol ni vrag da jaz ne bi shujšala tistih 5, če bom pridna pa 10kg. No deset bi jih rada, sam pol jih bom imela tolk, kot sem jih imela nazadnje pred dvanajstimi leti.
No danes pa mesek, sicer imam danes službo do petih, tako da do takrat nimam šans kej jest, tako da bo dons tudi bol sadni dan. Doma me pa čakata dva manjša zrezka, potem pa za večerjo še mal zelenjave.

LP

clock-img

31.01.2006, 17:50

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Hojla.

tud js sm se danes tehtala in pokazalo je -2kg! user posted image   user posted image user posted image user posted image  Sem fuuuul zadovoljna.
ampak danes nisem jedla meska, ker smo mel v službi krompirjevo juho, tako da bom pa za večerjo hrenovke in solatko. V bistvu sem lani pomladi, ko sem s to dieto shujšala kar precej, čisto nehala meso jest. Pa kruh! Kruh je pri meni igral veliko prehranjevalno vlogo. user posted image

clock-img

31.01.2006, 18:51

clock-img

Boni3

pencil-img

459

Včeraj zvečer mal grešila (pojedla par grisinov)ampak,ni panike,vaga danes zjutraj pokazala -1.4kg,jupiiii.Ful vesela.Ampak ostale ste ful pridne (tut do 3kg,a ne Nina).Skratka bravo meuser posted image .Dons je bil pa mesek mnjam.Jedla sem hrenovke in zdele pade še en mala konzerva tune.Dober tek

clock-img

31.01.2006, 20:17

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Hojla

Tud men je dons šlo kot po maslu. V službi sem bila do pol šestih, pol sem se pa doma kar hrenovk nabasala, ker so mi meso pojedl.user posted image user posted image
Zdejle pa mi nič več ne paše za jest. Sam pila bi.user posted image
To je že velik napredek zame, saj ponavadi me lakota daja prav zvečer in se ne morem upreti.
Jutri pa krompir al pa riž.user posted image
Jaz bom imela zelenjavno rižoto in solato. Isto za večerjo, sam pol manj.

LP

clock-img

31.01.2006, 22:03

clock-img

lin

pencil-img

2504

Meni kaže - 1,5 kg,pa še dobro da je tako glede na to da sem kr tri večere grešila z narezki.Kaj čem, obisk pa to ,pa jim kaj ponudiš pa nemorem mimo da vsaj malo neprobam še jazuser posted image .
Gremo punce vztrajno naprej.user posted image user posted image user posted image  3x hura za TUT!!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem