cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

TUT - 8.DAN

clock-img

30.01.2006, 07:20

clock-img

NINA1

pencil-img

144

Ojla,
kako ste kaj?
vidim da ste bile pridne čez vikend,jaz pa sem malo grešilauser posted image . ne veliko ampak malo pa žeuser posted image .
zdi se mi da se v službi lažje držim te diete ,kot doma, doma bi kar naprej nekaj jedla.
pa saj ni važno, bom zdaj bolj pridna.
tudi jaz si nisem mogla pomagat in sem včetaj stopila na vago, bila sem presenečena(vas zanima zakaj?) JUTRIuser posted image ,kaj več ko se bomo vsi tehtali, a ne?
danes pa sadje, upam da bo ta sadni dan kaj lažji kot zadnji, sem si kupla še bananime krhljčke, če me zagrabi lakota.
bo pa jabolko,banane in pomaranče.
lp
Nina

clock-img

30.01.2006, 07:40

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Dobro jutro
user posted image  vikend. Tudi jaz sem grešila. Upam, da bo jutr vsaj mal pokazal na dol, da bom dobila veselje. Sicer pa tudi jaz lažje zdržim v službi. Še posebej zdaj, ko sem odpovedala malico in takrat se ne kažem blizu jedilnice. Nekje v kotu glodam jabolka.user posted image user posted image user posted image
Danes je sadje a ne?
Ja Nina, tudi jaz si mislim kupit nekaj takega, da bom lažje zdržala. Pa nekateri na ta dan jedo tudi zelenjavo. Jaz si tako skuham zelenjavno juho, pa dam notr origano in še neki, pa je ful dobr in me zelo nasiti.user posted image
LP

clock-img

30.01.2006, 07:57

clock-img

trojči

pencil-img

462

Oj!

Dve strani smajlijev censored.user posted image user posted image user posted image

Zjutraj sem morala pojesti kruh z Ramo, drgač bi skup padla. Še zdaj sem cela omotična, ko da sem kaj pila. Mogoče pa res hodim ponoči kot mesečniki v hladilnik po pijačo.user posted image user posted image

Vaga - srednja žalost, ampak se ne dam, vsaj za zdaj še ne.user posted image



Držite se bolje od mene!user posted image user posted image user posted image

clock-img

30.01.2006, 17:58

clock-img

Boni3

pencil-img

459

Dons sem cela smotana od tega sadja,ampak nisem še grešila.Mi je pa danes težak sadni dan.Prejšnjič mi je bilo lažje. No glavno,da bodo kile šle stran. Upam,da ju3 vaga kaj vzpodbudnega pokaže.user posted image Lp

clock-img

30.01.2006, 18:58

clock-img

Udb

pencil-img

5380

Mi smo mel pa dons za kosilo eno zelenjavno župco - por, paprika, korenček, paradižnik in čebulca. Super...jutri vaga? Hmmm....jaz grešnik...user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem