cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

TUT - 7.dan, OH

clock-img

29.01.2006, 13:46

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Pozdravček vsem!

Kako ste kaj danes? Tako lep dan je, da sem ga začela s kavico in piškotki, njami. user posted image  Ravno zdaj si pa delam makarončke z zelenjavno omakco. Sem pa danes stopila na vago in sem bila presenečena! Jupi! V torek izdam več. user posted image user posted image user posted image  Presenečena sem pa bila zato, ker sem v petek in soboto zvečer malo grešila in sicer z rdečim vinom. Pa seveda ful vode zraven, tako da ga je najbrž kar odplaknilo iz telesa.

Javite se kako ste kaj danes, ko je OH dan. user posted image

clock-img

29.01.2006, 13:50

clock-img

trojči

pencil-img

462

Lih sem odprla zgoraj temo.user posted image user posted image user posted image


Pridna, jupiiiiiiiiiiiiii!!!!!!user posted image

clock-img

29.01.2006, 13:53

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Ja, sem vidla. Sva bile istočasne.  user posted image

clock-img

29.01.2006, 18:16

clock-img

Boni3

pencil-img

459

Jest sem danes jedla pizzo(zelenjavno seveda)edino za večerjo sem pa mal preveč pojedla(3 muffini).Upam,da bo v torek vseeno vaga kaj manj kazala,če ne bomuser posted image Včeraj sem se zvagala(sej nisem mogla,da nebi) in je bilo 0.5kg manj kot na začetku.No bomo videli kaj bo v torek. Lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem