cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

TUT - 4.DAN (SADJE)

clock-img

26.01.2006, 07:49

clock-img

NINA1

pencil-img

144

dobro jutro,

kako ste kaj? danes pa bomo jedli sadje
Z:jabolko
K:pomaranče
M:?
V:pomaranče/banane/jabolka

kako ste preživele včerajšni dan?

aja še to nismo si zadale nobenega cijla,koliko shujšati.
če katera želi izdati željeno izgubo teže naj napiše pa bomo mal vodili evidenco.user posted image
No pa naj jaz začnem:
VZDEVEK        IZGUBITI ŽELIM   user posted image   
Nina1                   5-8 kg            

lep sadni dan
nina   

clock-img

26.01.2006, 08:42

clock-img

trojči

pencil-img

462

Oj!

Včeraj nisem zvečer zaspala, ampak sem po krajši omotici kar v nezavest padla.user posted image

Včeraj sem se uspela držati diete. Edino, kar me muči, je, da sem si kupila knjigo, ker sem prebrala, da je ta edina dieta, kjer ne stradaš, kjer količine niso pomembne, pomembno je le ločevati. Potem pa gledam knjigo in piše za kosilo dva krompirja, za večerjo enega, kos kruha, moti me, da ne piše količin in ni nekoga, ki bi mi povedal, koliko v dkg bi bilo fajn za mene, ljudje smo različni in ni vse enako primerno za vse.user posted image

Ko sem prvič hujšala, sem spuščala sadne dni, pa sem vseeno izgubila nekaj kilogramov. Danes bom sadje, če bo pa hudo, bom pa še kruh zraven. Pomarančo sem že, za dalje pa ne vem.user posted image

Pa ti, si imela kaj problemov včeraj, si se držala diete?


Jaz sem skromna, želim shujšati najmanj 10 kg, morala pa bi še kako kilo več.user posted image


Tiste, ki je temo začela, ni več, ne?user posted image  Nič hudega, če je obupala, dala je povod za hujšanje, jaz sem se samo zaradi nje odločila, mogoče ji bom celo življenje hvaležna.user posted image user posted image

clock-img

26.01.2006, 08:45

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Raje si naredite kake polnjena pečena jabolka ali kako sadno kupo. V skrajnem primeru zelenjavo, ki je kao tudi dovoljena. Ne pa kruha jest, če pride kriza.

Saj sadni dan ni tak bau bau, kot se  sprva sliši.user posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

26.01.2006, 08:52

clock-img

trojči

pencil-img

462

Ni bau-bau? Naj se tvoje besede pozlatijo!user posted image

Ko sem se zjutraj zbudila, mi je šla po glavi Ole, ole, ole, we are the champions,...., če bo dovolj stimulacije, morda res ne bo tako hudo, vse je v glavi.user posted image

clock-img

26.01.2006, 08:58

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Točno to, kar si rekla: VSE JE V GLAVI. In ko prideš do tega, ni nič več težko.
Jaz sem u bistvi brez problema prigurala 3 mesece. Sem pač počistila v glavi in je šlo. Tudi jaz sem se fuul bala vodnega dneva...toda potem sploh ni bilo problema. Sem pač vedela, da nič ne smem jesti  in sploh nisem bila cel dan nič lačna. Če pa je slučajno malo zakrulilo sem si naredila vroč čaj in spet je bilo vse OK.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

26.01.2006, 10:44

clock-img

trojči

pencil-img

462

Moje vohunjenje pri odločnih daje rezultate, ne bo me treba pobirati, ker ne bom pod mizo padla, po študenten futer spet čutim življenje v sebi.user posted image  Morala bi prilimati onega plešočega slončka, tako nekako zgledam ta trenutek.user posted image


Ja, psihično moraš biti dovolj trden. Jaz sem že dalj časa študirala, da moram shujšati, nameravala sem začeti pozno pomladi, ko je topleje, več svežega sadja in zelenjave po dostopnejših cenah, zdaj pa ne vem, če bo po tej hitri odločitvi dovolj moči. Zaenkrat se proti pričakovanju zelo dobro držim.

Dobro, da si napisala čaj, hvala, hvala tudi za vso ostalo spodbudo, skoraj sem pozabila, da imam čaj Elegance, zdaj si ga grem takoj skuhat, neverjetno, kako ta čaj poteši lakoto. Škoda, da ne za dalj časa.user posted image

clock-img

26.01.2006, 11:42

clock-img

NINA1

pencil-img

144

ojla,
ja sm se držala včeraj, čeprav sem pojedla prav veliko pico z kečapom in gobicami, ni pa bila tako dobra kot moževa user posted image .
kje pa so ostale TUT-ke, a sva same,glej da me še ti ne zapustiš user posted image , da se bom pol sama spopadala z jedilniki.
jaz grem do konca user posted image  in upam da še kdo z mano.

lp
nina

clock-img

26.01.2006, 16:56

clock-img

Boni3

pencil-img

459

Laaaaaaaaačna,ampak se spolh na dam in pika.Še ena TUT-ka ki gre do konca.Se nisem pregrešila in bom tudi zvečer zdržala.user posted image Za  vse TUT ke in ODLOČNE. Ženska na jit jest,samo sadje.

clock-img

26.01.2006, 17:35

clock-img

NINA1

pencil-img

144

jaz sem tud lačna in se tud ne dam.
tud sadje mi ne paše več ko pogledam pomarančo se mi kar obrneuser posted image .
bom šla raje prej spat da ne bom grešilauser posted image , sej ne.
lp

clock-img

26.01.2006, 19:20

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

USPELO MI JE! user posted image  Namreč zdržati ves dan na sadju. Oz. za kosilo sem jedla pesino solato in zvečer malo mešane zelenjave. Jaz imam namreč sadno - zelenjavni dan, tako sem imela že prvič in je bilo prav fino. Je pa res, da sadni dan ni noben user posted image

Vseeno pa komaj čakam, da bom jutri spet HRANA user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem