cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

TUT - 25.dan

clock-img

16.02.2006, 08:02

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Evo zmagovalkouser posted image user posted image user posted image
Včeraj nisem nič grešila. user posted image  Niti malo ne. Sem pa šla zato že ob osmih spat, saj se mi je že rolal od lakote. Nevem zakaj me je še glava bolela (verjetno zaradi pričje gripeuser posted image ). No ponoči se mi je pa še sanjalo, da sem grešila, potem sem se pa na forumu zlagala, da nisem nič. Tako da sem danes zjutraj fejst razmišljala, a sem grešila al nisem.user posted image user posted image user posted image

No možgančke bom nasitila danes s segedinom s fullll mesa notr.user posted image
LP

clock-img

16.02.2006, 18:20

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Mislim, da te glava bolela ravno zato, ker nisi jedla nič konkretnega. Meni se tudi to dogaja.

clock-img

16.02.2006, 18:25

clock-img

Boni3

pencil-img

459

Evo še mene.Končno se vaga premika mali v -. Jupppi.Danes sem imela mesek na žaru njam.Zdele bo pa kmalu na sporedu vooooooda. Ampak,kaj je to za nas vzdržljive a ne!Juri rižek,klasika z omakico. Lp drage sohujšarice

clock-img

16.02.2006, 21:00

clock-img

lin

pencil-img

2504

Jaz sem pa se danes naslajala s sirom brie,mnjami,ampak moja teža zaenkrat še kr stoji,čeprav sem bla pridna na sadni danuser posted image

clock-img

16.02.2006, 22:18

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

No, pa je tu večer. Zopet nisem nič grešila. Pojedla sem segedin, pa še to šele ob petih. Zdajle sem seveda lačna ampak bom šla spat. user posted image
Kar se pa tiče kilogramov, pa jih ziher nismo več izgubljale, ker smo po začetnem padcu začele grešituser posted image . Upam, da se na teh straneh ne bomo več pogovarjale, kako grešimo, ker potem vsaka razmišlja....no, sej če ona, lahk pa še jaz....user posted image To nas ne bo pripeljalo do zastavljenega cilja. Jaz se vsake tolk časa usedem in pogledam trebuh, ki je sede še kar fajn viden, stoje, pa že ne več tako. Ampak.....  gremo do konca. Tale naša dieta bo trajala do konca aprila (približno), takrat bo pa že kar toplo in bo čas za novo garderobo, ki bo seveda par številk manjša.user posted image user posted image user posted image user posted image
A velja?
Pa lahko noč
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem