cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

TUT - 23.dan

clock-img

14.02.2006, 11:08

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Kje ste vse? Se niste nič tehtale? Jaz sem se, pa nisem prav nič vesela, saj mi teža stoji, zaradi mojih vsakodnevnih prekrškov.user posted image  Obljubim, da bom naprej bolj pridna. No do danes sem izgubila 3kg.

clock-img

14.02.2006, 11:11

clock-img

lin

pencil-img

2504

Moja teža tudi stoji,pa še dobro glede na prekrške,zdaj od jutri naprej pa si obljubim da bom pridna.user posted image

clock-img

14.02.2006, 11:13

clock-img

Udb

pencil-img

5380

Tut moja teža stoji. Ampak res velik grešim. Mi pa paše tako jest, tako da ni panike. -2kg, možek -4kg.

clock-img

14.02.2006, 11:29

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Udb, pri meni je tudi nekako tako. Držim se diete, pa vseeno vsak dan grešim, tako da tud tehtnica ni pokazala ne vem kakšnega odstopanja. Še vedno je -3.  user posted image

clock-img

14.02.2006, 14:29

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Ja bomo morale pa bol pridne bit.user posted image  In nič grešit.user posted image

clock-img

14.02.2006, 14:37

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image , mater ste hecne! Posebno tista je dobra: Držim se diete, pa vseeno grešim ali nekaj takega.

clock-img

14.02.2006, 15:31

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Najbolj smešno je pa to, da grejo kile vseeno dol!  user posted image user posted image

clock-img

15.02.2006, 07:44

clock-img

trojči

pencil-img

462

Če bi vedela, da grešite, bi si upala priti kaj sem gor. user posted image  Šele danes sem zbrala pogum, ko je vaga pokazala k začetnemu minusu še malo. Do zdaj sem šla dol cca 4 kg.user posted image


Grešim big time, zato pa veliko seksam. user posted image


user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem