cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

TUT - 20.dan

clock-img

11.02.2006, 07:39

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Pozdravljene.

Jaz sem se pa včeraj tako grdo pregrešila, da me je zelo sram! user posted image  Pa še nekaj sem tukaj okoli pametovala, user posted image da ne bit tak dosledne. Ampak tole je pa preveč! user posted image user posted image user posted image user posted image

Namesto da bi se zvečer najedla sladkarij ali slanih stvari, sem pojedla eno hrenovko, pa mal poli salame in sira. user posted image user posted image user posted image  Tako da sem čisto preč in slabe volje ... Ampak kaj naj zdaj? Ma, ne bom se sekirala in bom danes na čiščenju. Res samo sadje.

Punce, ne me preveč kregat, saj se sama že pošiljam nekam... user posted image user posted image

clock-img

11.02.2006, 12:22

clock-img

Boni3

pencil-img

459

Naja glavo gor,pa danes pridno naprej.Jest sem se glih zdele najedla nekih sadnih kroglic za kosilo.Močno voljo pa gas. Do pomladi hočemo biti šlankice a ne?A veš,na tv ko so vedno reklame s slikami before in after,pri nas bo pa tkole (sem hotla dat najprej ta veliko pikopoko potem pa majhno pa mi spet ti smeški ne delajo,spet piše napaka.)

clock-img

11.02.2006, 17:58

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Joj jaz sem včeri tud grešila. me je neki ujezil, pa sem kr jedla. No danes se pa kr držim. Čeprav me zdajle mika, da bi šla kr v hladilnik, saj smo bili po nakupih in imam polni hladilnik dobrih stvariuser posted image user posted image . Sem pa začela mandarine jest. sem jih  že skor celo kilo pojedla.user posted image
Upam, da se bo pri tem ustavlo.user posted image
LP
držte se!!!!!
jutr pa mesek, komi čakam....sem danes kupila enga velikega piščanca za jutr.user posted image user posted image

clock-img

11.02.2006, 18:57

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Boni, si tole misla: prej user posted image , zdaj user posted image

Ja, sej maš prav. Sam res nas ni veliko ostalo v klubu Tut? Al je sam med vikendi zatišje? user posted image

clock-img

11.02.2006, 19:29

clock-img

Boni3

pencil-img

459

Ja tkole sem mislila ja.Ja res nas ni več dosti,ampak če vsaj nam uspe je nekaj a ne?user posted image

clock-img

12.02.2006, 00:32

clock-img

lin

pencil-img

2504

Kukuc tu sem še jaz.
Čeprav nisem ravno ponosna nase in nevem kaj bo kazala tehnica v torek,ker sem se ta teden kr dvakrat grdo pregrešila.Samo danes recimo ki je sadni dan sem žrla ko pras....................
No je imela nona 80 let in smo imeli fešto v restavraciji in je blo oh in sploh za jest pa pred pred jed pa pred jed pa glavna jed pa slaščice pa torta,............................
Vglavnem jutri je meso jaz bom pa na sadju pol v ponedeljek pa naprej z vami krompiruser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem