cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

TUT - 16.dan - sadje :(((

clock-img

07.02.2006, 09:40

clock-img

Udb

pencil-img

5380

Joj, danes pa najtežji dan - sadje. Skor se mi zdi lažje nič jest!!!
Kako ste? Ste se danes vagale?

clock-img

07.02.2006, 10:01

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Saj boš zmogla tudi sadni dan, boš videla. Ne smeš si že zjutraj reči da ne bo šlo, kajti potem bo res problem, drugače pa bo. Potebna je le volja. Teža pa je verjetno že nekoliko drugačna.user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.02.2006, 10:17

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Udb, skuhaj kompot, speci jabolka, lahko poješ tudi kako suho sadje, neslane arašide... pa bo lažje.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

07.02.2006, 10:45

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

živjo
Sadje sploh ni tako slab, če mal inproviziraš. Si ga narežeš na čudne koščke...user posted image  Hecam se.user posted image user posted image user posted image
Ja tudi jaz težko samo sadje jem. Sem zdejle jedla jabolk, pa sem komi enga pojedla, ker sem bla že sita. No jaz si na ta sadni dan skuham tudi zelenjavno juho. kupim kr grajsko mešanico (korenček, cvetača, brokoli), dam v vodo +pol argo kocke+origano+drobnjak=skuham=zmiksam =popijemuser posted image in moj želodček je polni. Potem pa še seveda nalivanje s čajem.user posted image  
Ok sam je naslednje jutro kila manj.user posted image

LP in držte se.


aha še za včeri da poročam.  Sem imela ful opravkov, tako da nisem imela časa jest kosila. Sem samo enkrat ugriznala polnozrnato štručko namočeno v paradižnikovo omako, potem pa ob šestih zvečer en kinder bueno in ob osmih košček čokolade. Zjutraj sem pa tehtala skupaj -3kg.user posted image  še 5 jih morem stopit (fajn bi blo, če bi jih 7)

clock-img

07.02.2006, 18:15

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

kje ste vse?????
pomagajte miiiiiiiiiiiiiiiiiii lačna semmmmmmmmmmmmmmmmmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.02.2006, 18:35

clock-img

Udb

pencil-img

5380

enako!!!

grem si po juhico!!!

clock-img

07.02.2006, 18:56

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Jaz sem pa pojedla gobovo juhco... kaj naj? user posted image

clock-img

07.02.2006, 19:42

clock-img

Boni3

pencil-img

459

Ženske,a ste kej shujšale ta teden? Jest ničuser posted image ,bom pa ta teden.Sadje se mi pa dons orto gravža.

clock-img

07.02.2006, 19:46

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

sem že rešila lakoto
pojedla sem dve mandarini in si skuhala kavico, zdej pa je mal bolš. Kavica mi vedno pomaga, sam upam, da bom vseen zaspala.user posted image no bomo pa telovadliuser posted image  skupaj s vojim dragim sevedauser posted image  al bo veseluser posted image user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem