cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

TUT - 12.DAN

clock-img

03.02.2006, 07:48

clock-img

NINA1

pencil-img

144

Ojla,
danes pa imamo sadni dan, jaz sem se včeraj tok najedla makaronov da sem še zdaj sitauser posted image .
danes bodo pa banane in pomaranče na jedilnikuuser posted image .mogoče si bom zvečer naredila jabolka polnjena z banano-pečenauser posted image .
pa vi?

clock-img

03.02.2006, 13:16

clock-img

*pepelka*

pencil-img

1225

Kaj Nina, a danse ko pa jeste sadje si pa sama? Kaj zdej to pomeni, a so se vse prestrašile sadnega dne? No ja, pa saj to sploh ni tako hudo. Sadni je ok, še vodnega mi je uspelo prebroditi.

clock-img

03.02.2006, 17:20

clock-img

Udb

pencil-img

5380

Nina, ne skrbi, nisi ostala sama.user posted image user posted image  Čeprav priznam, da JE SADNI DAN FUL TEŽAK!!!!

No, jaz bom večerjala ananas iz pločevinke (manj sladek). Mmmm.

clock-img

03.02.2006, 18:12

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

zivjo tud od mene

sem zjutraj že nekaj napisala, pa zdajle vidim, da me ni gor. skratka, tudi jaz danes trpim, se na daleč izogibam hladilnika in nič ne kuham. otrokom sem kosilo prinesla iz službe, moža pa itak ni doma.
sama sem si naredila zelenjavno jugo, saj sem morala nakaj toplega popit.user posted image
upam, da mi bo ratal!!!!!!!!!
držte seuser posted image user posted image

clock-img

03.02.2006, 18:18

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

opla...skuhala sem si juho ne jugo
in dve zvezdici imam_bravo jazuser posted image

clock-img

03.02.2006, 18:22

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

ups....skuhala sem si juho, ne jugouser posted image
....bravo jaz imam že dve zvezdiciuser posted image user posted image

clock-img

03.02.2006, 18:30

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

user posted image user posted image

clock-img

03.02.2006, 19:22

clock-img

Boni3

pencil-img

459

Hoj,
spet sadni danuser posted image bolj bljak.Sem mal šamotna (beri smotana).A še katero na sadni dan bolj zebe kot sicer? Jest se popoldna malo pregrešim(grisini) Sicer pa kar gre.user posted image user posted image user posted image mi!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem