cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

TUT - 11.DAN

clock-img

02.02.2006, 07:40

clock-img

NINA1

pencil-img

144

Kako se kaj počutite, kej lačne?user posted image
ste včeraj zdržali brez prekrškov?
danes pa bodo na meniju makaroni z gobovo omako-njami.
kaj pa bo pri vas za papicat?
lp

p.s. a pijete kavico vsako jutro, jaz jo brez mlekauser posted image  in sladkorja.

clock-img

02.02.2006, 09:05

clock-img

Udb

pencil-img

5380

Nina, bok!

Včeraj je kar šlo - razen mini prekrškov brez katerih en zmorem dneva (beri - nekaj sladkega ko pade cuker!).

Tudi pri nas bodo danes testenine z gobovo omako!! user posted image

Kave pa jaz ne pije...no, zelo malokrat (2x na mesec).

Sem se pa danes končno uspela zvagat - v 11.dneh -2,2kg! Sem kar zadovoljna, glede na to da ful grešim!

clock-img

02.02.2006, 10:00

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Živjo
Še jaz da nekaj pridam. Tudi jaz pijem kavo, zelo grenko, sam mal sladkorčka dam noter, tako da se skor nič ne pozna.
Nam je pa zdejle kolegica skuhala kavo pa ful sladko.user posted image  Sranje. Ga ne bom pila.

Tudi jaz bom danes testenine v gobovi omaki.user posted image
Včeri pa sem zdržala brez prekrškov.user posted image user posted image

LP

clock-img

02.02.2006, 12:14

clock-img

bianka

pencil-img

203

živjo

punce kako ve naredite to gobovo omako,ali jo kar kupite?samo sem brala da je v tisti kupljeni smetana.
Naj katera napiše.
me odločne imamo jutri oh,pa bi probala enkrat gobovo omako zraven pa graham špagete.
ČAO!

clock-img

02.02.2006, 19:40

clock-img

Boni3

pencil-img

459

Joj je že 11.dan,kolk gre hitro.Jest se ravno bašem z nutelo.Na žlico,da ne bo pomote.Jest nisem tolk ful shujšala(1.5kg).Kar se prekrškov tiče ne grešim kaj prida,le porcije se mi zdi,da mam kar velike.Pa včasih sem pozno doma in jem kosilo,večerje pa ne,ker sem sita.Sem pa vseeno zelo zadovoljna,sploh,če bo šlo vsak teden toliko dol. Lp

clock-img

02.02.2006, 20:18

clock-img

Udb

pencil-img

5380

Mi smo pa povečerjali - SLADOLED!!!!!!!!user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem