cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

TUT - 10.DAN

clock-img

01.02.2006, 07:37

clock-img

NINA1

pencil-img

144

Oj,
danes sem pa za zajtrk pojedla kruh z evrokremomuser posted image , mi je tako pasal, tako da bom za kosilo samo pomaranče za večerjo ob 17.00 pa krompir pečen v pečici.user posted image
kako se ga peče na peki papirju, a ne rabiš nič olja in se nič ne zažgeuser posted image ?
včeraj sem pa tudi jaz jedla hrenovke.
lp

clock-img

01.02.2006, 08:07

clock-img

tejčica

pencil-img

2674

NINA1, tako kot si že sama napisala glede krompirja. Na peki papirju ga pečeš brez olja. Jaz sem bila kar presenečena nad okusom. Dejansko čutiš krompir in ne pol maščobe. Pa še malo zelenjave si zraven privošči. Pri zelenjavi se nič ni treba "šparat".

< Sporočilo je popravil tejčica -- 1.2.2006 8:08:27 >

clock-img

01.02.2006, 08:13

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

najprej krc krc po prstih oz. po riti zarad evrokrema zjutrajuser posted image

Veš kako jaz pečem krompir. Obvezno seveda na peki papirju ( drugače se jaz ne pripravim ničesar peči) ......jaz dam vseeno nekaj olja čez in potem ko je pečeno ga zase poberem dol z vrha. Ta mastnega naj pa  "ta kumrni" jejo. Sicer se pa tud brez olja lepo speče...je pač spodaj bolj hrustljav..itak je pa ta pol še najboljši.

Pa obvezno narežem vmes fuuul korenja, začinim z vegeto in suho rdečo papriko. mmmmmmmm, bi se kar k tebi povabila na večerjouser posted image user posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

01.02.2006, 08:27

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Živjo
Zdej ste mi pa lušte nardile. No bom pa krompir jedla naslednjo rundo. Jaz bom riž z veliko zelenjave in veliko solate.
Sem si pa prinesla s seboj v službo eno termovko nesladkanega sadnega čaja, ki sem mu dodala malo limone. Je super dober. Pa še dva jabolka za ob desetih in dve banani za ob enih, pol pa kosilo doma.

Veste kaj sem opazila. Če pokukam na hito sem imam veliko več volje za hujšanje.

LP

clock-img

01.02.2006, 08:30

clock-img

trojči

pencil-img

462

Oj!

Spokorjena črna ovca se vrača k čredi.user posted image

Dva dni sem grešila, predvčerajšnjim sem bila ves dan v pogonu in sem morala zunaj jesti, včeraj sem pa bila skoraj cel dan na poti in so celo padle kremšnite.user posted image

Vaga se kuja, kaže isto kot na začetku.user posted image

Zdaj bom pa res pridna!user posted image

clock-img

01.02.2006, 08:54

clock-img

Udb

pencil-img

5380

Jutro!
Midva bova imela danes zelenjavno rižoto - obožujem riž!

Se bo pa moj srči prekršil za zajtrk - ima dopoldne težak izpit!

clock-img

01.02.2006, 12:17

clock-img

Anonimen

POMFRI- jaz sem ga dala v pekač (brez peki papirja), na 200-250 stopinj, za kolk časa ne vem.. itak je v kupljenem pomfriju že mal olja (poglej zadaj na deklaracijo).. tko da sama nisem dodala nič olja.. pa je bil pekač vseeno masten..

aja, pa nič se ni prijelo na pekač.. sam vsake tok časa, sem mal premešala..

clock-img

01.02.2006, 14:13

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Nina - evrokrem bi si lahko privoščila za OH dan - pa še to zvečer, zjutraj pa nikakor.
Krompir iz pečice, pečen na peki papirju pa sem jaz prav vzljubila.

clock-img

01.02.2006, 19:02

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Oh, kako ste (smo?) pridne. user posted image  Važna je volja in kjer je volja, je moč.

Jaz sem pa danes zamenjala dneve in se za kosilo jedla raviole, zdaj se pa bašem s čipsom. Pa bo jutri rižek. Kaj naj, če pa imam tako službo, da ne kuhajo po meniju (vrtec) in delam skoraj do petih popoldan, tako da nekaj pač moram pojest. user posted image user posted image  Ampak ni hudega, sm že prakticirala, pa ni razlike.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem