cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

TUT-3.DAN

clock-img

25.01.2006, 08:12

clock-img

NINA1

pencil-img

144

Ojla,
kako kaj, ste kaj grešile včeraj?user posted image
danes je OH dan in bom jedla
Z:jabolko
M:2xpomaranča
K:Picauser posted image -kosilo bo malo kaseje(okoli 17-18 uriuser posted image  kot ponavadi, zato se bom malo šparala.
V: če se mi bo zaluštalo kaj sladkega-ker danes je to dovoljenouser posted image

kaj pa boste ve jedle?
lp Nina   

clock-img

25.01.2006, 08:19

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Čestitke za vztrajnost. Jaz bom špagete s polivko ali pa polento z gobovo omako oz. zeljem - recept od Cukrčka user posted image . Bom videla, kaj si bo moj želodček kasneje zaželel. user posted image

clock-img

25.01.2006, 09:19

clock-img

trojči

pencil-img

462

Jaz? Jaz pač nisem nič grešila!!!user posted image  Dobro, priznam, ne znam lagat, SEM! Kosilo je bilo že ob poldvanajstih, ob polštirih sem že mazala večerjo, zvečer sem pa bila takooooo lačna, da sem MORALA!

Nima smisla stradat se, če je treba nekaj pojest, je boljše, da pojem in potem s hujšanjem nadaljujem, kot pa da se vležem na postlo in se sama sebi smilim. Tu pa tam, ko je res hudo, se lahko pregrešimo. Da ne bo zdaj kera rekla, da ne, jaaaaaaaaaaaaaa?!user posted image

Danes bo pica z gobicami, papriko, moram pogledat, kaj imam še na zalogi. Zvečer pa gris z natrenom in čokolada.

Sprašujem se, če ni tista tortica mišljena kot šok telesu in ne bi smela jesti grisa z natrenom.user posted image

TUU-TUUUUUUUUT!!!user posted image

clock-img

25.01.2006, 09:25

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Ane, kolk je danes en super jedilnik. user posted image user posted image user posted image user posted image

Meni je na OH dan prav fino hujšat. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

25.01.2006, 09:39

clock-img

Udb

pencil-img

5380

Zajtrk - nič , ker nimam apetita!

Kosilo - pica s gobicami, papriko in bučko.

Večerja...bom še vidla, kaj bo zapasalo!

clock-img

25.01.2006, 17:25

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Kam pa spada bujta repa? user posted image  To smo namreč imeli v službi za kosilo. Ha, zelenjava je, tako da imam še ful hrane v dobrem za pojest!

Za V bo najbrž kakšna tortica padla.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem