cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

TUT-29.dan VODA!!!!

clock-img

20.02.2006, 07:38

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Dobro jutro.
Kako ste? Kej živčne?
Al še vse spite in boste vodni dan kr prespale?
Želim vam čimveč poguma in nič lakote.

_____________________________

Sem 31-letna mamica treh nadobudnežev. Trenutno z najmlajšo uživam v porodniški.

clock-img

20.02.2006, 07:41

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

oooo, a ste tud ve že na vodi...mater gre htro čas, kajneuser posted image
A si samo ti še med "tutkami"? U glavnem fajn se držte dons, pa nič na hrano mislit....skuhajte si kak vroč čaj pa bo šlo.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

20.02.2006, 07:43

clock-img

NINA1

pencil-img

144

ojla, žal ga ne morem prespati user posted image .
tudi jaz sem še z vami, čeprav se ne javljam pogosto.
ne držim se ravno 100% , tudi grešim user posted image , ampak kilce gredo pa še vseeno dol user posted image (sej ne grešim full), čeprav počasneje kot pri ostalih, ampak vseeno.

No danes pa VOOODDDAAAA, jupi, bomo zrdžale, a ne?user posted image .

lp

clock-img

20.02.2006, 07:50

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Ne nisem sama, sam nismo tolk na forumu. Sem tud jaz na začetku jamrala, da nimam časa tuki gor viset, zdaj si ga pa le vzamem, da vsaj pogledam, kako pa kaj in da vem, kateri dan je.user posted image  
Sicer pa mislim, da smo tuki ene tri, seznama pa nimam. Zgleda, da bi blo fino, če se jutri vse tutovke javimo in razglasimo rezultate prve tretjine.user posted image

Prejšnji podpis pa ne velja več, saj že en mesec pridno delam.

clock-img

20.02.2006, 15:46

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Ura je skoraj štiri, men pa kr ratuje.user posted image user posted image user posted image
Še mal, pa me bo zmankal, tolk bom shujšala.user posted image

clock-img

20.02.2006, 19:26

clock-img

Boni3

pencil-img

459

Zdržala do 17h potem pojedla konzervo tune s kruhom.Jupppiiii zame,no ampak kljub temu mi gre dobro. Je pa tolk hecno,po vagi gre dol maaaaalo po malo,ampak po centimetrih se pa kar pozna.Se enkrat na teden izmerim in je ful hecno.Enkrat se pozna okrog pasu,drugič na nogah pa rokah,hecno.user posted image user posted image user posted image za nas TUTke.

clock-img

20.02.2006, 21:45

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Vam je že uspelo prebrodit tretjino diete. user posted image  Bravo.  user posted image  Še prehitele boste nas odločne. user posted image

Jaz se z vodnim dnevom nisem nič obremenjevala in sem ga laže preživela kot sadni dan. Kako pa bo 2. vodni dan, pa bomo še videli.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem