cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Syntocinon...nujno...

clock-img

04.08.2011, 19:23

clock-img

rikitiki

pencil-img

13

Lepo pozdravljeneuser posted image

Ker je moja zdravnica na dopustu in sem porabila svoj syntocinon sprej (rabim ga, ker mi zastaja mleko), pride pa šele drug teden, bi lepo prosila, če je slučajno kateri ostalo vsaj nekaj brizgov spreja, pa ga ne rabi...če mi lahko piše na zs....

100x hvala za uslugouser posted image

clock-img

04.08.2011, 21:29

clock-img

Sa.Ka

pencil-img

327

Nadomestni zdravnik dela kot tvoj osebni, torej kar rabiš, dobiš, sploh če se gre za recept.

clock-img

05.08.2011, 10:33

clock-img

rikitiki

pencil-img

13

Res je, vendar moram pri nadomestnem čakati v vrsti, kot vsi ostali ( kar je z novorojenčkom odlično med bolnimi ljudmi), pri svoji zdravnici pa pokličem in lahko samo dvignem recept....kar bom itak storila naslednji teden, menim pa da ni hudo, če vprašam in prosim, če je kateri kaj ostalo, pa ne rabi, da mi odstopi in se "rešim" pred vročimi obkladki, ki so sicer moj pomagač, da ne dobim mastitisa...do konec naslednjega tedna...

Vseeno hvala za odgovoruser posted image

clock-img

05.08.2011, 11:31

clock-img

Paštetka

pencil-img

7346

Pokličeš nadomestnega in mu zadevo razložiš. Verjetno bo razumevajoč, da ne boš čakala.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html


clock-img

05.08.2011, 17:35

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Vsak zdravnik bo razumel tvojo težavo, le poklicati moraš in razložiti. Lahko pa gre tudi kdo drug (npr. mož) do zdravnika in počaka v vrsti, če se res ne da drugače.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem