cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Subvencija mleka?

clock-img

22.06.2007, 17:05

clock-img

principessablu

pencil-img

449

pozdravljene,mene pa nekaj zanima,glede na to da ne dojim-ne po moji krivdi-ni blo mleka,mi je prjatlca omenla,da mi dajo adaptirano mleko na recept za po leta,no kličem os.zdravnico,ki pravi da ne ve nič o tem in da še nikoli ni izdala nobenega recepta,kličem vzajemno pravijo da iz dodatnega zavarovanja ne krijejo,preostala mi je samo še zzzs ampak se ne javijo,bom mogla iti kr tja...zanima me a a ve kej veste o tem?user posted image

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 23.6.2007 21:56:38 >

clock-img

22.06.2007, 18:12

clock-img

Maleal

pencil-img

2930

Če ti vaša občina plača potem ti mora pediatrinja izdat beli recept,pokliči na občino.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

clock-img

22.06.2007, 18:34

clock-img

lilka

pencil-img

1380

To sem tudi jaz zadnjič spraševala....sem vprašala v lekarni, je rekla, da samo posebne melčne formule, če ima otrok zdravstveno indikacijo mu lahko napiše pediater recept.

Za to p,a da občina plača, more bit pa zelo nizko finančno stanje ali socialna ogroženost družine, po moje ne plačujejo kar vsakomur. 

< Sporočilo je popravil lilka -- 22.6.2007 18:36:14 >


_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

clock-img

22.06.2007, 21:21

clock-img

Maleal

pencil-img

2930

Za to p,a da občina plača, more bit pa zelo nizko finančno stanje ali socialna ogroženost družine, po moje ne plačujejo kar vsakomur



To ne bo držalo,mariborska občina plača vsem.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

clock-img

23.06.2007, 07:56

clock-img

Eca

pencil-img

1305

Ja, tako kot je rekla Imarcel, za MB drži. Za druge občine pa morate preveriti. Je pa res, da pred dvema letoma tudi za MB ni držalo. Sem morala vso hrano kupiti sama. Recept si dobil samo v primeru težjih socialnih okoliščin.

Lp, Eca

clock-img

23.06.2007, 11:52

clock-img

principessablu

pencil-img

449

hvala za informacije,bom prav poklicala,pa vam sporočim kako pa kaj,..

uzivajte cez weekenduser posted image

clock-img

23.06.2007, 18:32

clock-img

lilka

pencil-img

1380

Pa to mi še zdaj ni jasno, pa kako da so v MB tako radodarni, a še katera v kateri drugi občini ve za to? pa kaj naj naredim, kličem na občino in vprašam, če mi bodo mleko subvencionirali, hmuser posted image

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

clock-img

30.06.2007, 22:30

clock-img

polo75

pencil-img

23

IZVIRNO SPOROČILO: principessablu

pozdravljene,mene pa nekaj zanima,glede na to da ne dojim-ne po moji krivdi-ni blo mleka,mi je prjatlca omenla,da mi dajo adaptirano mleko na recept za po leta,no kličem os.zdravnico,ki pravi da ne ve nič o tem in da še nikoli ni izdala nobenega recepta,kličem vzajemno pravijo da iz dodatnega zavarovanja ne krijejo,preostala mi je samo še zzzs ampak se ne javijo,bom mogla iti kr tja...zanima me a a ve kej veste o tem?user posted image



Ne sprašuj os.zdravnice ampak pediatrinjo. Moj mali je star 5 tednov in v MB ti pripada 1 škatla na teden 6 mesecev. No, če še ne veste v MB lekarne podarjajo do starosti otroka 3 mesece kremo za ritko Bebival. Prinest moraš samo dokazilo o rojstvu.

clock-img

06.07.2007, 10:47

clock-img

principessablu

pencil-img

449

no,pa sem se pozanimala,tako radodarni so samo v mb,v lj tega ne delajo,pa četudi si socialno ogrožen,jih ne zanima...no tok da veste tiste ki nimate mleka,ma bomo že a neuser posted image

clock-img

06.07.2007, 11:10

clock-img

sazi

pencil-img

5175

sama se nisem niti zanimala za kakšno subvencijo, saj si sploh nisem mislila, da so lahko kje tako radodarni - bravo za MB
sama sem iz LJ in itak ne bi dobila nič. Mali je na Allernovi, ki stane 14 EUR škatla (450g), pa jo moram plačevati, ker alergija ni dokazana (testi so negativni, mali pa po mleku vedno flekast...)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem