writing-img

Strije....remescar

clock-img

02.12.2011, 18:05

clock-img

nivyka

pencil-img

7

Pozdravljene drage mamice!

Zanima me, ali je katera že kupila silikonsko mazilo "Remescar"? Sama bi si kupila, pa sem v dvomih, da mi bo kaj pomagalo, saj mi ni nobeno olje pomagalo da nebi imela strij.

Hvaležna vam bom, če boste delile z mano izkušnjo s to kremico oziroma silikonom.

hvala, pa lp

clock-img

14.12.2011, 15:01

clock-img

Ally78

pencil-img

78

Živjo!

Tudi mene zanima ali je ta krema učinkovita. Kaj pa glede dojenja - mislite, da kaj škoduje?

Anyone?

clock-img

14.12.2011, 17:01

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Jaz sem o tej kremi vprašala kozmetičarko, pa mi je odsvetovala. Koža pri brazgotinah ni poškodovana samo na površju, ampak v večih plasteh v globino, zato dvomi o učinkovitosti. Približno enako, kot celulit.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

22.12.2011, 15:16

clock-img

Agnes27

pencil-img

274

Kaj pa mogoče katera druga krema, ki učinkuje pa ni odsvetovana? Ve mogoče katera?

clock-img

27.01.2012, 08:54

clock-img

Tinchy83

pencil-img

14

Pozdravljena

Jaz sem se mazala z vsemi najbolj "priporočljivimi" kremami, kar so jih predlagali. Še mož mi je pomagal vsak večer. Rezultat: nobenih strij 8,5 mesecev - zadnjih 14 dni pa se je samo trgat začelo in vse vneto postalo user posted image Sedaj po 4,5 mesecih pa že izginjajo strije user posted image

Od vsega mogočega, je najbolj pomagalo mandljevo in olivno olje. Ponoči sem imela debelo, veliko brisačo pod sabo, da ni bilo vse mastno in nekaj pižam raskirala user posted image

Lp

clock-img

29.01.2012, 11:10

clock-img

Kristi_30

pencil-img

91

Jaz sem kupila tudi drage kreme, pa sm le nehala. V glavnem nimam nobene strije (pa sm prej fasala dve, k sm shujšala pred nosečnostjo - tako da bi jih lahko dobila), sem se pa mazala izključno potem samo z mandljevim oljem. Kupovala sem kar tega za dojenčke v lekarni. Mazala sem se res vsak večer. Fora je po moje samo v tem, da je kože kar se da navlažena. Več kot to itak ne moreš nardit.

clock-img

10.02.2012, 16:01

clock-img

poka pika

pencil-img

10

Pozdravljene, dame user posted image

Sem ena izmedi tistih, ki nasedejo na vse reklame in akcije user posted image Heh, tud remascar sem kupla, ampak e mi zdi, da bi blo bolšjše, da bi šla pa kupla kaj za mojo sončico....
No, morda je en mesec uporabe premalo.... Kaj pa vem... mazala sem zjutraj in zvečer.. strije na trebuhu in brazgotino od carskega reza... pa nimam občutka, da bi pomagalo user posted image
Tak da v drugo ga ne bom kupla več. Če pa katera ve za kakšno fajno kremo, da spet nasedemuser posted image , pa naj javi user posted image ...

Pozdravček user posted image

clock-img

11.02.2012, 16:42

clock-img

marjetka1975

pencil-img

114

zaenkrat na tem našem planetu ni kremce, ki bi odstranila strije! Žal :(
Lahko vam rečejo karkoli, pa je žal to neizpodbitno dejstva. Koža je razpokana, razpoka ne bo šla nikoli sran, če je rdeča lahko zbledi to je pa tudi vse. Škoda je metati denar skozi okno, ker ne bo pomagalo.

Pa srečno vsem

clock-img

11.02.2012, 18:43

clock-img

krogec

pencil-img

110

tega mazila ne poznam, niti nisem nikoli kupovala kakšnih namenskih krem; v obeh nosečnostih sem se izmenično mazala z DM-ovim oljem in kremo za nosečnice, 2x na dan in takrat konkretno (zvečer za v posteljo olje, zjutraj krema); nimam prav nobene strije, niti pikice, koža me nikoli ni srbela, niti nisem imela nobenih drugih težav.. mislim, da je fora v preventivi, tj. vlaženju kože med nosečnostjo, pa ni pomembna krema, ampak doslednost - vsak dan, ker ko je enkrat škoda storjena, mislim da je s kremicami težko kaj naredit (kot je ena napisala za celulit, ker to je poškodba kože); morda krema malo pomaga, največ pa gotovo naredijo tvoje roke, ko kožo masiraš, medtem ko se mažeš

_____________________________

¤ ¤ ¤

clock-img

12.02.2012, 13:35

clock-img

Ajra RR

pencil-img

705

Drage mamice, o strijah, kako se jih znebiti in kaj RES pomaga, lahko vprašate tole super kozmetičarko. Vam bo dala kak uporaben nasvet. Najdete jo tukaj, nekaj o strijah pa je že pisala, najdete med njenimi odgovori:
http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki/Seznam-strokovnjakov/marjanca-bozic-kostanjsek_17

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

clock-img

04.10.2017, 10:19

clock-img

gozdnisadezi

pencil-img

1

BLATO iz mrtvega morja pomagahttp://www.monna.si/izdelek/maska-za-telo-z-blatom-iz-mrtvega-morja/, mastne kreme, telovadba , voda in pa kaksni kozemtični posegi kavitacija ali radiofrekvenca. imela sem jih veliko sedaj cisto malo

clock-img

14.05.2024, 17:14

clock-img

anjica1

pencil-img

7

super nasvet, bom tudi sama poskusila s tema dvema metodama. tako ne rabim kupovati neke kemije v trgovinah

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem