writing-img

Stranski učinki kontracepcijske injekcije

clock-img

09.06.2005, 09:07

clock-img

lidia

pencil-img

501

Bejbe,

prosim povejte mi, če ma katera izkušnje s to zaščito, danes popoldan bi naj šla po to injekcijo, pa mi nekaj pravi, da bo ta hormonska zadeva ziher imela konkretne stranske učinke pri meni.

Hvala vam!

:zmeden2::kava:

clock-img

10.06.2005, 07:56

clock-img

leah

pencil-img

660

Meni ne odpere te strani:zmeden:Kaj pa ta mislim,da se reče Ptentex Oval,a katera pozna.

clock-img

10.06.2005, 07:56

clock-img

leah

pencil-img

660

se popravljam-Patentex Oval.

clock-img

10.06.2005, 08:06

clock-img

marjanaR

pencil-img

358

Jaz sem dobila depo provero. Drži tri mesece. No, naj bi. Po prvi sem takoj dobila menstruacijo, ki je trajala 14 dni, ptem 14 dni nič in spet. Tokrat sem krvavela cel mesec in zaključila z malo močnejšim krvavenjem(verjetno spet menstruacija). Potem sem dobila drugo dozo. Zdaj menstruacije ni od nikoder. Malo že cvikam, da se nisem ujela. Zame namreč še ne bi bilo dobro, da zanosim, rodila sem s carskim in je naša mala stara komaj 5 mesecev, priporočajo pa vsaj leto premora pred naslednjo nosečnostjo. Sicer se dobro počutim in na dojenje ne vpliva.

clock-img

10.06.2005, 08:11

clock-img

marjanaR

pencil-img

358

Stran je midva.com, potem izbereš kontracepcijo in depojsko injekcijo

clock-img

10.06.2005, 20:32

clock-img

dory

pencil-img

8852

Imam prijateljico,ki je po slabih dveh mesecih zanosila...torej jaz v to varianto ne bi sla,saj se vsako telo odziva drugace in tud v razlicnih obdobjih pri vsaki popusti zadeva...jaz ne bi riskirala...

clock-img

12.06.2005, 10:26

clock-img

Anonimen

Ja, ampak poznam tudi punce, ki so zanosile med jemanjem KT, tako da to, kar je napisala teja, velja tako za injekcijo kot za tablete.

Ma sej vemo, 100% zanesljiva je samo vzdržnost.

clock-img

12.06.2005, 11:14

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

:)-:)- Pa še to ni 100 posto. Obstaja tud brezmadežno spočetje.:zmeden:

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem