cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Sterilizacija v mikrovalovki - kako?

clock-img

06.09.2005, 13:12

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Živjo pupe,

vem, da nekatere sterilizirate stekleničke in dude in tako naprej, v mikrovalovni kar brez sterilizatorja.
Lepo vas prosim za natančna navodila, ker sem malo prej uničila eno stekleničko, ko sem probavala...

Torej:
- kako postavim stekleničko? Pokonci? Leže? Na glavo? Pa dudo? Dele prsne črpalke?
- kako navlažim? Splahnem pod vodo? Obrišem s čisto, mokro krpo?
- postavim na kak krožnik ali direkt na podstavek v mikrovalovki?
- na koliko časa (minut)nastavim?

Se opravičujem za trotlstvo, ampak to mašino imam šele en mesec in je nisem vešča.

Hvala!!!!

clock-img

06.09.2005, 19:47

clock-img

Anonimen

Stekleničko postavi stoje, da je odprtina na dnu. Kot v pom. stroju.
Navlažiš? Ja malo je že fino da umiješ, ker to sterilizira in ne umiva. Tako da le daj čisto noter. V posodo vlij 1,5dc vode, postavi vse na glavo (dude in flaške daj na glavo, ne posode)in zapri ter daj v micro za 4 minute.
Ko boš odpirala pazi, ker je zelo vroče.

clock-img

06.09.2005, 19:48

clock-img

Anonimen

Aja..stopppppppppppppppp..nisem dobro prebrala, da nimaš posode...to pa ne vem kako delajo brez sterilizatorja.

clock-img

08.09.2005, 16:00

clock-img

marjanaR

pencil-img

358

pa ne pretiravaj s temperaturo, meni se je črpalka malo stopila (750W).

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem