cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Ste se držale tega......

  
clock-img

27.12.2005, 22:14

clock-img

Anonimen

da 6 tednov po porodu niste brale,gledale televizijo,...v glavnem obremenjevale učk?Jaz sem se tega držala.Vem da je to stara vraža ampak jaz sem se 6 tednov res merkala v vsem.Pa ve???

clock-img

27.12.2005, 22:16

clock-img

Anonimen

Še med rojevanjem sem skoraj buljila v display od GSM-a... kaj šele, da bi se držala česa takega... Zakaj pa? Od kod pa ta vraža?

clock-img

27.12.2005, 22:17

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Ne, jaz se tega nisem držala. Če pa odkrito povem, nisem imela ravno volje, da bi gledala TV, ker sem bila enostavno preutrujena, zaradi manjkajočega spanja. Brala pa sem.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

27.12.2005, 22:18

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Ne vem če to velja tudi za po CR, ampak jaz nisem sedaj nič pazila. Po prvem porodu pa sem se držala 6 tednskega mrka. Če se prav spomnim, je to povezano s posledicami od pritiskanja med porodom, da se oči povrnejo v prvotno kondicijo.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

27.12.2005, 22:19

clock-img

Anonimen

Ne, jaz se nisem držala. Imam dioptrijo, -3,5 in -5,5, pa se mi ni po porodu nič povečala.

clock-img

27.12.2005, 22:19

clock-img

Anonimen

Ne vem..baje naj bi to škodovalo očemuser posted image ,pa nasploh naj bi ženska takrat bolj pazila nase.Porod,četudi lahek naj ne bi bil mala malca za telouser posted image

clock-img

27.12.2005, 22:21

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Prvič slišim.....

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

27.12.2005, 22:33

clock-img

CatJa

pencil-img

5068

Ne, se nisem merkala nič.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

clock-img

27.12.2005, 22:35

clock-img

Jutra

pencil-img

1267

Pri tej temi se pa moram nujno javiti!!!

Veliko starih vraž temelji na izkušnjah, ki so se prenašale iz roda v rod. Marsikaj drži še danes, pa smo preveč sodobni in moderni, da bi verjeli v "neumnosti".

Jaz sem vedela za to vražo. Ampak nisem zdržala šest tednovuser posted image  Že po dveh tednih sem začela brati in si vzela čas tudi za internet. TV-ja pa itak nimam.

Danes mi je ZELO, ZELO ŽAL, da se nisem držala tega nasveta. Sem slabovidna in vid se mi je poslabšal. Tudi vaje za oči mi ne bodo povrnile prejšnje ostrine vida. Operacija enega očesa je bila pa itak samo delno uspešna.

Zato čisto vsaki ženski, tisti, ki dobro vidi in takšni, ki ne, polagam na srce, da naj to storijo zase, za svoje učke. Samo ene imate, a se zavedate tega?



_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

clock-img

27.12.2005, 22:55

clock-img

Sofi

pencil-img

528

To prvič slišim. Sicer sem pazila, da sem čimveč počivala (hvala tašči in tastu, ki sta imala ravno prva dva tedna dopust in sta kuhala, likala...) ampak, ko je mali spančkal, sem pa gledala TV, bujila v računalnik...
Z vidom nimam problemov (že trkam), kdaj se pa to pokaže?

LP

clock-img

27.12.2005, 23:31

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Še v porodnišnici sem prebrala 200-stransko kriminalko z naslovom Fataluser posted image , pa me ni ubilo. Med samo nosečnostjo se mi je vid poslabšal, po porodu sem prišla na prejšnjo dioptrijo.

clock-img

27.12.2005, 23:42

clock-img

Aleksandrin

pencil-img

869

Nisem se nič pazila, sem pa slišala že za tole, ja.

clock-img

27.12.2005, 23:46

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Tudi jaz se nisem nič pazila,sem pa tudi že slišala za to.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

27.12.2005, 23:57

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

PAPALAPAP. SAMO VRAŽA. totalna neumnost. vsega pa res ni treba verjet.

clock-img

28.12.2005, 08:09

clock-img

Leni72

pencil-img

138

Brala, bulila v TV in računalnik, pa glavo sem si tudi oprala...user posted image

clock-img

28.12.2005, 08:24

clock-img

*zvezdica*

pencil-img

1291

Nisem še rodila...sem pa že kar krepko noseča....pa me zanima česa naj še ne bi počele po porodu??? Tud jaz sem slišala o branju pa o umivanju glave (zakaj pa to???))...pa da naj bi prve 3 mesece smrt pod posteljo čakala....kaj je s tem???

_____________________________

Marcel in Zarja

clock-img

28.12.2005, 08:41

clock-img

NinaŠ

pencil-img

5709

Sama se sicer nisem držala tega - TV, PC, časopisi so me spremljali takoj od prihoda iz porodnišnice, vendar sem tudi sama slišala in brala, da naj 6 tednov po porodu ne bi obremenjeval oči z branjem in gledanjem TVja - iz razloga kot ga je navedla "cmokec".

Tista o umivanju las je pa ostala še iz časov, ko stanovanja niso bila ogrevana (in ni bilo fenov) in si kaj hitro fasal prehlad ponavadi še kaj hujšega, če si z mokro glavo okrog letal.

LP

clock-img

28.12.2005, 13:00

clock-img

petraz

pencil-img

1328

Jaz se tega nisem držala, saj so nam že v porodnišnici prinesli anketo za izponiti. Tudi doma sem kdaj kaj prebrala.user posted image

clock-img

28.12.2005, 13:03

clock-img

Anonimen

js sem že v porodnici brala in križanke rešvala. doma pa tut tv gledala. kva pa nej bi počela sj mi je blo dolgčas za umret!

clock-img

28.12.2005, 13:21

clock-img

Katrin

pencil-img

4173

Sem se trudila čimbolj paziti nase in na svoje zdravje. TV nisem gledala, sem bila preveč utrujena, brala pa sem in sicer Mojega malčka in razne nasvete o negi dojenčka.

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


clock-img

28.12.2005, 17:45

clock-img

zoya24

pencil-img

767

Jaz sem se, ampak bolj po nuji, saj so me začele boleti očke in glava, če sem gledala Tv več kot pol ure. Mati narava očitno ve, kaj je najbolje.

clock-img

22.01.2006, 20:10

clock-img

Abby

pencil-img

617

Ce bi si lahko privoščila tak luksuz, bi se že pedenala. Tako sem bila pa vesela, če sem se lahko tu in tam vsaj za hipec zleknila.

_____________________________

MAJA 8.4.2002
FILIP 4.3.2005

clock-img

24.01.2006, 14:48

clock-img

beli

pencil-img

118

Halo!

Jaz nisem gledala tv-ja in brala, ker mi ni pasalo. 1 mesec sigurno skoraj nič. Ko je bil dnevnik, sem raje samo poslušala. Oči sem imela zelo utrujene. Zdelo se mi je, da še slabše vidim kot prej. Da si pa las ne bi prala, pa ne bi zdržala. Če sem že tako od nespanja slabo izgledala, pa sem se morala vsaj malo urediti.

pa pa

clock-img

25.01.2006, 12:49

clock-img

Barbela

pencil-img

239

Ne, nisem se držala tega.

clock-img

25.01.2006, 13:05

clock-img

soncek&luna

pencil-img

1589

IZVIRNO SPOROČILO: KIRA

PAPALAPAP. SAMO VRAŽA. totalna neumnost. vsega pa res ni treba verjet.



to ni samo vraza... jaz se nisem pazila in sem v porodnisnici prebrala samo en clanek iz revije pa so me glava in oci naslednji dan bolel za znoret... pa tudi, ko sem prisla domov nisem zdrzala in sem prekmal bulila v racunalnik... posledica... glavoboli...
je pa odvisno od posameznika sigurno....

_____________________________

Mami, pika moja!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem