cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Stare pesmi

clock-img

19.04.2006, 17:41

clock-img

Teja N

pencil-img

559

Zanima me, kje bi se lahko naučila kakih lepih starih pesmi, otroških in narodnih. So ene zelo lepe, pa mi je škoda, da jih ne znam, bi rada kaj moje otroke naučila.
 
Ali je mogoče kako folklorno društvo izdalo kak CD...? user posted image
 
Lp,
Tejauser posted image


_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

clock-img

19.04.2006, 20:03

clock-img

Anonimen

Mi imamo CD z 80 otroškimi pesmicami (od Kuža pazi do Barčica po morju plava ), ki ga je posnela ga. Silva Kosec.

Mislim, da smo ga kupili na univerzi za tretje življenjsko obdobje v Domžalah (ali nekaj podobnega). Trenutno nisem doma, na pamet pa ne vem točno...

clock-img

19.04.2006, 20:49

clock-img

Erdbeere

pencil-img

3607

Jest sem slab mesec nazaj kupila knjigico tako mini, naslov pa je tristo narodnih, če hočeš ti lahko kakšno pesmico prepišem

clock-img

20.04.2006, 06:46

clock-img

SaaS

pencil-img

1457

Jaz imam doma dva CDja z slovenskimi narodnimi pesmicami. Barčica po morju plava, Lisička je prav zvita zver, Čuk se je oženil, Na planincah luštno biti, Dekle je po vodo šla... Če talšne pesmice misliš, potem se jih dobi za kupit. Ne vem pa kje, ker meni je te dala kolegica. Poglej v kakšne večje trgovine s CDji, ali po spletu mogoče.
Sem pa kupila tudi dve knjigi z otroškimi pesmicami - narodnimi in raznimi drugimi. Ena knjiga je brez druga z notami zraven.
Že od rojstva mu pojem in od kar govori je ves čas "mami poj!".  

clock-img

08.07.2006, 21:34

clock-img

Anonimen

clock-img

20.08.2006, 22:15

clock-img

copka77

pencil-img

158





Malo sem pozna, pa vseeno : vekiko starih, ponarodelih, narodnih in otroških pesmi ( z notami vred,če ti kaj koristijo) je v knjigici DAJ, DAJ SRČEK NAZAJ, ki jo imaš v knjižnicah  (obstaja tudi CD z istim naslovom,a je knjiga bolj fajn).Ali jo pač kupiš- imajo jo v Konzorciju-otroški oddelek,Ljubljana.Mislim da je 8000 sit ...
Knjiga je super!


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem